Monumentus Przemysław Bełdycki

Usługi kamieniarskie w pełnym zakresie

Usługi kamieniarskie
ul. Lasowicka 19, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Monumentus Przemysław Bełdycki

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Monumentus oferuje kompleksowe usługi kamieniarskie. Firma projektuje, produkuje oraz montuje nagrobki i nie tylko. Siedziba działalności mieści się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Właścicielem jest Przemysław Bełdycki, który zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest profesjonalna obsługa w zakresie kamieniarstwa. Przedsiębiorstwo Monumentus specjalizuje się w wykonywaniu produktów z kamienia naturalnego, jakim jest granit oraz z pochodnych marmuru naturalnego, znanego jako aglomarmur. Działa w tym zakresie prężnie już od niemal dekady. W ofercie znajduje się szeroki wybór nagrobków, schodów, pomników i parapetów, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Asortyment obejmuje między innymi:

- nagrobek pojedynczy,
- schody marmurowe,
- blaty granitowe,
- blaty marmurowe,
- posadzki z piaskowca,
- stoły z kamienia,
- akcesoria nagrobkowe.

Uzupełnieniem oferty jest podnoszenie pomników, montaż ławeczek, płytkowanie wokół nagrobka oraz poprawianie liter w pomniku. Monumentus proponuje dodatkowe usługi z zakresu sprzątania wokół nagrobka, mycia pomnika, sprzątnięcia starych zniczy i kwiatów. Na specjalne życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania dokumentacji fotograficznej wysyłanej e-mailem. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych firm oraz przedsiębiorstw. Produkty i montaż objęte są pisemną gwarancją.

Wszystkie materiały wykorzystywane w realizacji zamówień pochodzą od sprawdzonych, długoletnich dostawców. Gwarantuje to naszym klientom nie tylko wysoką jakość produktów końcowych, ale też atrakcyjną cenę.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Pracownicy zapraszają serdecznie do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, gliwicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe