Uramet-TG

Wyroby hutnicze i obróbka metali to nasza specjalność! Zachęcamy do współpracy!

Wyroby hutnicze
ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 768 93 43
Adres korespondencyjny
ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Uramet oferuje swoje usługi hutnicze od 2002 roku. Siedziba zakładu mieści się w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego. Naszą specjalnością jest cięcie prętów stalowych. Dodatkowo oferujemy inne wyroby hutnicze. Firmą zarządza Andrzej Ramuś. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa.
Produkty i usługi
Cięcie prętów o różnorodnej średnicy to nasza specjalność. Zajmujemy się także sprzedażą wyrobów hutniczych. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi. W związku z tym oferujemy profesjonalne, fachowe doradztwo i niezwykle precyzyjne usługi cięcia prętów stalowych, i nie tylko.


Oferujemy:

- cięcie prętów,
- transport wyrobów hutniczych,
- wyroby stalowe,
- spawanie,
- frezowanie.


Obróbka metali nie ma przed nami tajemnic. Posiadamy niezbędne narzędzia i umiejętności, aby móc zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Uprawnienia i certyfikaty umożliwiają nam wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Obróbka skrawaniem i inne usługi hutnicze pozwoliły nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku.


Atrakcyjne ceny i solidna, rzetelna usługa sprawiła, że cieszymy się dużym uznaniem wśród wielu naszych klientów. Państwa zaufanie zdobyliśmy dzięki wytężonej pracy i wielkiemu zaangażowaniu naszych pracowników.


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń