Uramet-TG

STALE RŻNIEMY STALE!

Wyroby hutnicze
ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Uramet-TG

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Uramet-TG, której właścicielem jest Andrzej Ramuś. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, na Śląsku. Specjalizujemy się w cięciu prętów w zakresie średnic od 5 mm do 300 mm na żądany wymiar. Oferujemy także sprzedaż wyrobów hutniczych.
Produkty i usługi
Jako firma Uramet-TG staramy się zapewnić Państwu najwyższej klasy produkty hutnicze oraz stalowe. Wykonujemy je jedynie z wysokiej jakości materiałów, by w stu procentach spełnić oczekiwania Klientów. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, co przekłada się bezpośrednio na wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy swoim Klientom kompleksową obsługę, własny transport oraz fachowe doradztwo podczas współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra z pewnością pomoże przy wyborze produktu idealnie dopasowanego do potrzeb. Proponując własny transport możemy zagwarantować Państwu terminowe dostawy.

Naszą specjalnością jest cięcie prętów w zakresie wszelkich średnic. Począwszy od średnicy 5 milimetrów, aż do 300 milimetrów. Dysponujemy odpowiednią bazą magazynową oraz nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem magazynowym. Możemy także świadczyć usługi obróbki metalu, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom.

Wszystkich zainteresowanych Klientów zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Uramet-TG w Tarnowskich Górach.
Marki i specjalizacje
Gwarantujemy naszym klientom :

- dogodne warunki handlowe,

- indywidualne negocjowanie cen,

- stałą i kompleksową obsługę zaopatrzenia firm,

- fachowe doradztwo,

- sprawną realizację dostaw.
Certyfikaty
Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000.Oferowane przez nas wyroby posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Artur
Na obróbce stali znają się jak mało kto. Z całą pewnością dokładnie wykonują wszystkie powierzone im w tej dziedzinie zadania.