Villex Fhu

VILLEX - drzwi, przez które warto przejść!

Drzwi
ul. Opolska 23c, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Villex Fhu

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Villex znajduje się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Sprzedajemy szeroki wybór drzwi, okien oraz rolet. Działamy na rynku od niemal 30 lat, a właścicielem firmy jest Ewelina Ziobro.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w dostarczaniu drzwi, okien oraz rolet do naszych Klientów. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, a także atrakcyjne ceny oraz montaż i serwis na jak najwyższym poziomie. Oferujemy następujące produkty:

- drzwi wejściowe,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi balkonowe,
- okna PCV,
- okna aluminiowe,
- fasady,
- okna antywłamaniowe,
- elewacje klinkierowe.

Uzupełnieniem naszej oferty są szeroko pojęte usługi związane z budownictwem jednorodzinnym, remontami oraz pracami wykończeniowymi. Wykonujemy prace budowlane w oparciu o gotowe projekty oraz projekty przygotowane przez Klienta przy wsparciu architektów. Dbamy o funkcjonalność, trwałość oraz energooszczędność. Podczas budowy korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów.

Posiadamy ogromny wybór produktów i cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment, aby każdy zainteresowany mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Naszym głównym celem jest dostarczanie jak najlepszej jakości produktów oraz dbanie o dobre relacje z Klientami. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których żadne prace monterskie ani serwisowe nie są straszne. Jesteśmy gwarancją solidności, rzetelności oraz atrakcyjnych cen.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Bytom, Chorzów, gliwicki, Katowice, lubliniecki, tarnogórski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń