Atria-Trans mobilny serwis opon

Serwis opon i naprawy mechaniczne samochodów ciężarowych

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Staszica 109d/b, 42-603 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Atria-Trans mobilny serwis opon
ul. Staszica 109d/b, 42-603 Tarnowskie Góry śląskie
NIP
6452568239
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
512179404
601470356
Atria-Trans mobilny serwis opon

Informacje

Opis działalności firmy Atria-Trans mobilny serwis opon w Tarnowskie Góry
Atria-Trans prowadzimy w Tarnowskich Górach, a obszarem naszej działalności jest przede wszystkim województwo śląskie. Zajmujemy się m.in. usługami serwisowymi obejmującymi samochody ciężarowe.
Produkty i usługi
Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym, dlatego doskonale wiemy, jakie sytuacje mogą przydarzyć się podczas jazdy. Świadczymy więc jako Atria-Trans mobilne usługi serwisowe dla wszystkich firm dysponujących flotami samochodów ciężarowych i dla kierowców, którzy znajdą się w kryzysowej sytuacji. Nasz doskonale wyposażony bus dojeżdża na wskazane miejsce i przystępujemy do pracy. Diagnozujemy usterki i usuwamy je w krótkim czasie. Takie działanie przekłada się na spore oszczędności naszych klientów!

Oferujemy jako Atria-Trans przede wszystkim mobilny serwis wulkanizacyjny. W ramach niego głównie zmieniamy uszkodzone opony, ale nie jest to wszystko, czym się zajmujemy. Wykonujemy także takie usługi, jak:
-łatanie opon,
-wyważanie kół,
-pomiar i regulacja ciśnienia w oponach.

Klienci mogą też u nas kupić nowe opony do ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep. Ponadto wykonujemy naprawy mechaniczne. Serwisujemy silniki i usuwamy usterki innych komponentów i instalacji. W razie problemów prosimy o telefony pod podany numer. Zapraszamy do skorzystania z oferty Atria-Trans!
Zasięg działania
Firma Atria-Trans mobilny serwis opon z lokalizacji: Tarnowskie Góry świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń