"Vask" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Karol Tomczyk

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Tylna 1a/1, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
888 111 013
Adres korespondencyjny
ul. Tylna 1a/1, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

O nas
Podstawą naszej działalność jest czyszczenie strumieniowo-ścierne (potocznie zwane piaskowaniem), zabezpieczenia antykorozyjne i przeciwpożarowe konstrukcji stalowych.

Jesteśmy specjalistą w kompleksowej antykorozji konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych, zbiorników itp. Nasza firma profesjonalnie przygotuje – czyli wypiaskuje i pomaluje wszelkie konstrukcje stalowe. Używamy nowoczesnego sprzętu i narzędzi, za pomocą których skutecznie zabezpieczamy antykorozyjnie konstrukcje stalowe. Nasi pracownicy nanoszą farby ochronne zarówno metodą natrysku hydrodynamicznego jak i w razie potrzeby ręcznie, w zależności od konkretnych potrzeb. Staramy się, aby zawsze sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, zrealizować prace maksymalnie szybko, a przy tym w rozsądnej cenie.

Dzięki szerokiej ofercie naszych usług, umiarkowanym cenom i dotrzymywaniu terminów zdobyliśmy uznanie dużych firm jak również klientów detalicznych.

Oprócz piaskowania konstrukcji wykonujemy również piaskowanie elewacji, betonu, cegły. Skuteczne piaskowanie tych miejsc to takie, które dokładnie odnawia zabrudzoną powierzchnię i nie powoduje tym samym jej ubytków. Potrzebna jest duża wiedza na temat technik piaskowania, jak i doświadczenie, które pozwoli na pozbycie się zanieczyszczeń z danej ściany szybko i bezpiecznie. Nasza firma profesjonalnie wypiaskuje wszystkie powierzchnie również w zakamarkach. Jest to znakomity sposób na odświeżenie elewacji budynku, jak i na przygotowanie jej do ponownego malowania. Technika ta sprawdza się przy czyszczeniu domów wolnostojących i kamienic. Precyzyjnie dobrany materiał ścierający usunie powstałe osady, a jednocześnie nie uszkodzi czyszczonej powierzchni.
Opis działalności
Nasza firma oferuje czyszczenie strumieniowo-ścierne, zabezpieczenia antykorozyjne oraz zabezpieczenia ognioochronne. Jesteśmy w zakresie świadczonych usług – liderem na rynku lokalnym. Firma powstała na bazie doświadczeń zdobytych przez jej twórców na rynku norweskim. Nasza firma rozwija się dynamicznie a lista zadowolonych klientów stale wzrasta.
Produkty i usługi
Dla zachowania nośności konstrukcji w wielu zakładach przemysłowych i w budynkach, w których panują wysokie temperatury bądź pracuje się z niebezpiecznymi materiałami, należy bardzo ściśle trzymać się wszelkich zasad związanych z zabezpieczeniami BHP, w tym z ochroną na wypadek ewentualnego pożaru. Konieczne jest tu wykonanie odpowiednich zabezpieczeń ogniochronnych. Zabezpieczenie przeciwpożarowe konstrukcji stalowych jest niezwykle ważnym elementem, za który możemy być w pełni odpowiedzialni, gwarantując profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania. Oferujemy rozwiązania, które pozwalają uzyskać klasę odporności ogniowej R15 - R60.

Nasza oferta wzbogacona jest także o wynajem piaskarek dla klientów, wraz z całym wyposażeniem, które potrzebne jest do uruchomienia sprzętu oraz do bezpiecznej pracy. Posiadamy wyłącznie najlepszy na rynku sprzęt. Nasze urządzenia są niezawodne, a do tego gwarantują duże możliwości zastosowania. Dostarczamy je wraz z kompletnym wyposażeniem. W każdym zestawie znajduje się dodatkowo hełm z fartuchem ochronnym dla osoby obsługującej maszynę, wszystkie niezbędne węże oraz specjalny filtr powietrza oddechowego. Zajmujemy się nie tylko wynajmem piaskarek, ale i profesjonalnym doradztwem technicznym. Nasi pracownicy zawsze służą swoją pomocą w kwestii doboru idealnego ścierniwa, jak również wyjaśnią Państwu wszystkie sprawy związane z obsługą maszyn.
Marki i specjalizacje
Stosujemy wyłącznie najlepszej klasy materiały do ochrony metalowych elementów w tym takich znanych producentów, jak:

• Baril
• Sherwin Williams;
• Sika
• Steelguard;
• Carboline
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

sika,