Am Art Agnieszka Mularczyk PMU & Cosmetology

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Witosa 10, 42-603 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 636 415
Adres korespondencyjny
ul. Witosa 10, 42-603 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Profesjonalny gabinet kosmetyczny specjalizujący się w makijażu permanentnym oraz mezoterapii. Studio AM Art Agnieszka Mularczyk świadczy usługi z zakresu: - makijażu permanentnego, - korekty makijażu permanentnego po innym salonie, - usuwania makijażu permanentnego, - pigmentacji medycznej, - BB Glow, - Mezoterapii (skóra głowy, lifting, rewitalizacja cery, odżywienie i nawilżenie cery).
Produkty i usługi
Zapraszam do świata AM Art Agnieszka Mularczyk. Świata, w którym piękno i sztuka łączą się w jednym miejscu, w atmosferze relaksu i luksusu. Studio AM Art Agnieszka Mularczyk powstało z myślą o osobach, dla których poczucie estetyki , dbałość o urodę oraz perfekcja stanowią jeden z priorytetów w dążeniu do poczucia komfortu. Studio AM Art Agnieszka Mularczyk zostało zaprojektowane, by mogli się Państwo zrelaksować i choć na chwilę przenieść w zupełnie inny świat.

Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm personelu AM Art Agnieszka Mularczyk, a także nieustanne dążenie do perfekcji są gwarancją zadowolenia z efektów każdego zabiegu. Personel zadba o Państwa bezpieczeństwo i komfort, nie tylko w trakcie przeprowadzanego zabiegu, ale również będzie wsparciem po jego zakończeniu. Otrzymają Państwo wyczerpujące informacje, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Zabiegi wykonywane w studiu AM Art Agnieszka Mularczyk to gwarancja higieny i pracy. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości preparatach kosmetycznych oraz sprzęcie. Państwa zadowolenie stanowi dla nas najwyższą wartość.

Cennik usług:
-Makijaż permanentny brwi (metoda:ombre,cienia) z korektą (2 zabiegi)-800 zł
-Makijaż permanentny ust (kontur) – 500 zł
-Makijaż permanentny ust (kontur z cieniem) – 700 zł
-Makijaż permanentny ust (kontur z wypełnieniem) – 1000 zł.
-Makijaż permanentny oczu – kreska w koronie rzęs górna – 350 zł
-Makijaż permanentny oczu – kreska dolna 300 zł
-Makijaż permanentny oczu – eyeliner – 600 zł
-Makijaż permanentny oczu – kreska cieniowana softliner – 650 zł
-Usuwanie makijażu permanentnego – 1 sesja – 200 zł
-Korekta makijażu permanentnego po innym salonie – od 800 zł
-Pigmentacja medyczna – blizny/rozstępy – od 400 zł
-Pigmentacja medyczna łysienia – od 1000 zł
-Zabieg BB Glow – 1 sesja – 300 zł
-Zabieg mezoteriapii – 1 sesja – 300 zł
Certyfikaty
Absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego Medyk Bytom w Bytomiu o kierunku Technika Usług Kosmetycznych, Absolwentka Rocznej Szkoły Broadway Beauty Collage w Katowicach o kierunku Permanent Master (mikropigmentacja estetyczna i medyczna), Certyfikat ukończenia profesjonalnego szkolenia Perfect Lines Studio z zakresu makijażu permanentnego - Eyebrow Basic Machine Techniques, Certyfikat ukończenia profesjonalnego szkolenia Perfect Lines Studio z makijażu permanentnego kresek deforacyjnych,

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń