AluExpress Grzegorz Starzec

Profesjonalna renowacja felg i obróbka CNC felg, usuwanie chemiczne lakieru

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Zagórska 133, 42-680 Tarnowskie Góry śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Informacje

O nas
RENOWACJA
Felgi z upływem lat, tracą swój ładny i estetyczny wygląd, możesz powstrzymać upływ czasu, nakładem niewielkich kosztów!
Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacją felg stalowych i aluminiowych. W zakres usług renowacji, odnawiania wchodzą procesy: piaskowania, śrutowania lub szkiełkowania - obróbki mechanicznej (niwelowanie rys, otarć itp.), a także prostowania i malowania farbą proszkową - 2-3 warstwy (utwardzaną w temperaturze ok. 210°C).
Renowacja trwa od 3 - 5 dni roboczych.
PROFESJONALNA NAPRAWA
W wyniku eksploatacji felgi mogą posiadać duże uszkodzenia - ubytki w materiale, uszczerbki, nadłamania. Uszkodzenia te wymagają profesjonalnej regeneracji, poprzez napawanie TIG, następnie zeszlifowanie i wyrównanie powierzchni. Ubytki uzupełniane są rodzimym materiałem przeznaczonym do naprawy felg aluminiowych. Przy profesjonalnej naprawie felg, niedopuszczalne jest szpachlowanie i nakładanie kitów natryskowych. Po uzupełnieniu ubytków, zniwelowaniu rys, felga jest ponownie piaskowana lub obrabiana chemicznie i przekazana do malowania. Używamy najwyższej jakości farb i lakierów proszkowych, odpornych na mycie myjkami ciśnieniowymi i na preparaty do mycia felg.
Marki i specjalizacje
Piaskowanie-kulkowanie - proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza. W zależności od potrzeb do obróbki strómieniowej używane jest ścierniwo: elektrokorund, kulka stalowa, szkło.
Aby proces został przeprowadzony poprawnie, do każdego typu elementów piaskowanych dobieramy odpowiedni rodzaj ścierniwa. ścierniwo, które używamy, nie niszczy materiału - usuwa tylko starą niepotrzebną powłokę.
Produkty i usługi
- Malowanie proszkowe jest technologią polegającą na nanoszeniu farby w postaci proszku na elementy metalowe (stalowe, aluminiowe, ocynkowane), a następnie polimeryzacji proszku w temp. około 170 - 190 stopni.
Opis działalności
Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacją felg stalowych i aluminiowych. W zakres usług renowacji, odnawiania wchodzą procesy: piaskowania, śrutowania lub szkiełkowania - obróbki mechanicznej (niwelowanie rys, otarć itp.), a także prostowania i malowania farbą proszkową - 2-3 warstwy (utwardzaną w temperaturze ok. 210°C). NOWOŚĆ - usuwanie farb i lakierów metodą chemiczną w gorącej kąpieli!
Produkty i usługi
Elementy tak wymalowane cechują się wysoką odpornością na korozję oraz efektownym wyglądem przez bardzo długi czas.

Poza tym technologia proszków jest w pełni ekologiczna - nie ma tutaj żadnych rozpuszczalników i trujących składników emitowanych do atmosfery - farby posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną.
Bardzo korzystny jest krótki czas wykonania powłoki i możliwość szybkiej wysyłki i pakowania.

NOWOŚĆ - OBRÓBKA CNC FELG - EFEKT BICOLORU

Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacją felg stalowych i aluminiowych.

W zakres usług renowacji, odnawiania wchodzą procesy: piaskowania, śrutowania lub szkiełkowania - obróbki mechanicznej (niwelowanie rys, otarć itp.), a także prostowania i malowania farbą proszkową - 2-3 warstwy (utwardzaną w temperaturze ok. 210°C).
Renowacja trwa od 3 - 5 dni roboczych.

- Piaskowanie

Wykonujemy również usługi w zakresie piaskowania w zamkniętej komorze, a także bezpośrednio u klienta.

Piaskowanie - proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza.
Marki i specjalizacje
Piaskowanie - proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza. W zależności od potrzeb do piaskowania używane jest ścierniwo: elektrokorund, piasek płukany, szkło.

Aby proces został przeprowadzony poprawnie, do każdego typu elementów piaskowanych dobieramy odpowiedni rodzaj ścierniwa. ścierniwo, które używamy, nie niszczy materiału - usuwa tylko starą niepotrzebną powłokę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Franczeska
2019-05-28 15:14:46
Felgi jak nowe, magia!