Gwarant Janusz Demarczyk

Bezpieczny i sprawny transport samochodowy

Transport samochodowy
ul. Zagórska 133, 42-680 Tarnowskie Góry śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Gwarant Janusz Demarczyk

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę o nazwie Gwarant, w ramach której działalności zajmujemy się świadczeniem usług transportu samochodowego. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego, a właścicielem jest Janusz Demarczyk.
Produkty i usługi
Prowadząc firmę transportową staramy się Państwu zagwarantować szeroki wybór materiałów sypkich oraz innego rodzaju materiałów budowlanych. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, dzięki czemu możemy dokładnie oraz terminowo zrealizować każde powierzone nam zlecenie. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Transport realizujemy za pomocą własnych pojazdów ciężarowych, których ładowność sięga od 1 aż do 26 ton. Posiadamy także wywrotki stalowe i aluminiowe. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje krajowe oraz międzynarodowe, jak również zezwolenia na transport materiałów niebezpiecznych.

Naszą specjalnością jest transport drewna dłużycowego oraz stosowego za pomocą samochodów typu HDS. Prowadzimy także transport wywrotkami. Stali Klienci mogą liczyć na zniżki, a przy dużych zamówieniach proponujemy korzystne ceny. Zawsze odpowiednio zabezpieczamy ładunek i terminowo go dostarczamy.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest prowadzenie serwisu samochodów ciężarowych oraz osobowych. Potrafimy wykonać naprawy bieżące oraz ogólne silników, zawieszeń czy skrzyń biegów. Możemy także wymieniać wszystkie płyny eksploatacyjne w wyżej wymienionych pojazdach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Gwarant w Tarnowskich Górach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kazik
Zatrudniają wykwalifikowanych kierowców, którzy odpowiednio dobierają trasę, co przekłada się na sprawną realizację zleceń.
M
Maciek
Nie mogę narzekać na usługi firmy transportowej Gwarant. Zawsze odpowiednio zabezpieczają towary i bezpiecznie dowożą je na miejsce.
B
Bartek
Potrafią transportować różne towary w kraju i poza jego granicami. Sumiennie i terminowo realizują swoje zlecenia oraz dostawy.