Stalkol s.c. Adam Kolenda Tomasz Kolenda

Z nami bezpiecznie w górę

Rusztowania i szalunki
ul. Zagórska 82, 42-680 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 381 10 99
604891682
Adres korespondencyjny
ul. Zagórska 82, 42-680 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Stalkol znajduje się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1985 roku. Właściciele firmy to Adam Kolenda i Tomasz Kolenda.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży rusztowań, zarówno nowych, jak i używanych. Klientom zapewniamy dogodne warunki płatności, w tym system zakupów na raty lub w leasingu. Dla stałych klientów mamy przygotowane wyjątkowe rabaty. Ponadto mamy spore doświadczenie, jeśli chodzi o sprzedaż z wykorzystaniem dotacji Unijnych.

Na życzenie klienta możemy również przeszkolić pracowników w zakresie eksploatacji naszych rusztowań, tzw. instruktaż stanowiskowy BHP.

Prowadzimy wypożyczalnię rusztowań, systemu podpór stropowych Peri i zsypów budowlanych. Działamy kompleksowe świadcząc usługi wraz z transportem i montażem oferowanych produktów. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy bez problemu poradzą sobie z każdą elewacją.

W naszej hurtowni można znaleźć całą gamę profili do płyt kartonowo-gipsowych oraz osprzętu do ich montażu, a także listwy i narożniki do dociepleń. Nie zabraknie u nas też rur aluminiowych nieizolowanych EP-F do wentylacji (Spiro). Na rynku działamy jako autoryzowany przedstawiciel handlowy firmy Europrofil z Wrocławia.

Kolejnym profilem naszej firmy jest przezwajanie silników elektrycznych o mocy do 160 kW, pomp głębinowych, hydroforowych i zatapialnych, a także silników prądu stałego oraz specjalnego przeznaczenia. Podczas wykonywania prac korzystamy z materiałów wysokiej jakości, w tym drutów nawojowych o współczynniku temperaturowym 200 °C i izolacji w klasie F.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam na wykonywanie remontów pomp obiegowych, zatapialnych, głębinowych i hydroforowych. Zajmujemy się naprawą generatorów krajowych i zagranicznych. W razie potrzeby możemy naprawić też silnik elektryczny.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, krótkie terminy napraw i własny transport. Świadczymy usługę ekspresową do 48 godzin. Oferujemy również montaż i demontaż urządzeń u klienta. Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Stalkol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń