Fast kris Krzysztof Drzyzga

Profesjonalne usługi transportowe

Transport samochodowy
ul. Krasińskiego 13, 42-690 Tworóg śląskie
Poniedziałek 7:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 19:00
Środa 7:00 - 19:00
Czwartek 7:00 - 19:00
Piątek 7:00 - 19:00
Sobota 7:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fast kris Krzysztof Drzyzga

Informacje

Opis działalności
Fast Kris istnieje w branży od 2018 roku. Specjalizuje się w transporcie samochodowym. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Tworóg, w województwie śląskim. Właścicielem jest Krzysztof Drzyzga.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa z zakresu usług transportowych. Przedsiębiorstwo Fast Kris specjalizuje się w przewozie kruszyw i mebli. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim sprzedaż materiałów sypkich, do których należą piasek, żwir i grys. W ofercie znajdują się między innymi:

- transport ziemi,
- sprzedaż kamienia,
- pospółka,
- transport węgla,
- transport maszyn i urządzeń,
- transport paczek,
- transport przesyłek wielkogabarytowych.

Istnieje możliwość skorzystania z usług w przypadku przeprowadzek domowych, mieszkalnych oraz firmowych. Firma dysponuje samochodem do 3,5 tony, co pozwala na przewożenie sporych towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń