Systemy Wentylacji i Klimatyzacji "Lemar" Sp.j. Lemanek Jan - Uniejewski Marek

Profesjonalne wykonawstwo instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wentylacja
ul. Bytomska 18, 42-672 Wieszowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(32) 376 22 06
Adres korespondencyjny
ul. Bytomska 18, 42-672 Wieszowa śląskie

Informacje

Opis działalności
Z roku na rok klimat na naszej planecie jest coraz cieplejszy.Wysokie temperatury potrafią znacznie utrudnić nasze życie, a nawet uniemożliwić wykonywanie pracy lub codziennych obowiązków. Pomóc w tym Pomóc w tym może odpowiednia instalacja klimatyzacyjno-wentylacyjna.Właśnie dlatego Jan Lemanek oraz Marek Uniejewski prowadzą firmę Lemar, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem profesjonalnych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Produkty i usługi
Nasza siedziba znajduje się we wsi Wieszowa w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim, w gminie Zbrosławice.

Jesteśmy świadomi zmieniających się potrzeb konsumentów, powstających nowych technologii oraz innowacyjnych sposobów realizacji usług w naszej branży i staramy się zawsze być z nimi na bieżąco. Ponieważ na rynku działamy już od 1991 roku w tym czasie wypracowaliśmy sobie niezbędne doświadczenie oraz umiejętności aby realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Aby świadczyć kompleksowe usługi zajmujemy się również fachowym doradztwem i kompletacją dostaw.

W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:
• Klimatyzatory,
• Wentylatory,
• centrale wentylacyjne,
• oczyszczacze powietrza,
• termowentylatory,
• nawietrzaki ścienne.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z największą starannością, co przełożyło się na duże grono zadowolonych klientów. Zaufało nam już wiele firm instalacyjnych i budowlanych, a także inwestorzy instytucjonalni oraz indywidualni. Naszym atutem są również atrakcyjne warunki handlowe, niskie ceny oraz podejście do usługobiorców, bazujące na budowaniu partnerskiej współpracy. W naszej ofercie znajdą państwo wyłącznie wyroby uznanych producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz sklepu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
joanna
firma solidna i rzetelna