Rafał Klajner Klaus

Tworzymy piękne i solidne meble na wymiar

Meble na zamówienie
ul. Główna 154, 42-625 Zendek śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 156 009
Adres korespondencyjny
ul. Główna 154, 42-625 Zendek śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Klaus należąca do Rafała Klajnera znajduje się w miejscowości Zendek. Jest to pracownia meblarska, w której wytwarzane są nowoczesne oraz klasyczne meble na wymiar. Meble na zamówienie są naszą specjalnością. Tworzymy produkty do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. Oferujemy meble łazienkowe, meble kuchenne, meble do salonu oraz do jadalni.
Produkty i usługi
Jesteśmy ekspertami w tworzeniu projektów kuchennych. Meble, jakie wykonujemy, mają zapewniać naszym Klientom funkcjonalność, stuprocentowe wykorzystanie przestrzeni, elegancki wygląd i wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

-meble kuchenne,
-meble łazienkowe,
-garderoby na wymiar,
-krzesła na wymiar,
-szafy wnękowe.

Ponadto poszerzyliśmy zakres naszej działalności o produkcję mebli dla szkół oraz biur. Z chęcią nawiążemy współpracę z instytucjami oświaty. Nasze produkty zapewniają wygodę podczas pracy lub nauki. Oferujemy ławki i szafki szkolne, a także lady recepcyjne, stoły konferencyjne, szafy i regały oraz biurka.

Gwarantujemy solidność i estetykę wykonania. Wszystkie meble możemy dowieźć na podany przez Klienta adres i zamontować je w pomieszczeniu. Zajmujemy się produkcją małych i hurtowych ilości, niemniej zwiększając produkcję, pozostajemy przy wysokiej jakości.
Wszystkie stworzone przez nas projekty są wykonane po konsultacji z naszymi Klientami. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom oraz inspirującym pomysłom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Klaus. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń