Waben Benedykt Szczęsny

Stworzę dla Państwa prawdziwą elektrownię słoneczną poprzez fotowoltaikę.

Energia odnawialna
ul. Gorzycka 47, 44-352 Czyżowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
516 676 026
Waben Benedykt Szczęsny

Informacje

Opis działalności
Zajmuję się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Świadczę swoje usługi w Czyżowicach na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Głównym nurtem mojej działalności jest fotowoltaika. Zajmuję się tym już od wielu lat, co pozwoliło mi na nabycie doświadczenia oraz wiedzy branżowej. Jestem w stanie pomóc w doborze odpowiednich urządzeń, które doskonale się sprawdzą jako nośnik energii elektrycznej.

Wykonuję m.in.:
- projekty instalacji fotowoltaicznych.
- kompleksowe instalacje z montażem,
- szeroki wybór mocy,
- długie okresy gwarancji,
- panele fotowoltaiczne,
- panele monokrystaliczne
- panele polikrystaliczne (gwarantuję wysoką wytrzymałość mechaniczną, dwukrotną kontrolę jakościową z zachowaniem najwyższej jakości i estetycznych aspektów wykonania)
- inwertery z niskim napięciem startowym i wyłączeniowym , z wbudowanymi zabezpieczeniami, z niską emisja hałasu, kompaktową i estetyczną konstrukcją.

Jestem w stanie zamontować panele słoneczne w pionie i poziomie, na dachu i gruncie, oferuję także wypoziomowanie paneli. Ich mocowania to wytrzymała i lekka konstrukcja, która doskonale znosi wszelkie warunki atmosferyczne.

Oferuję fachowe doradztwo i konsultacje po uzgodnieniu telefonicznym, istnieje także możliwość zdalnego nadzoru prac montażowych

Energia pozyskiwana ze słońca to najrozsądniejszy wybór.

Zapraszam wszystkich do współpracy.
Certyfikaty
Posiadam wiele referencji Klientów, dyplomy i certyfikaty jakości.Wszystkie konstrukcje są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Jastrzębie-Zdrój, Żory, cieszyński, mikołowski, pszczyński, raciborski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń