Drew Trans Potysz Piotr Potysz

Najlepszy opał w okolicy

Drewno opałowe
ul. 1 Maja 224a, 44-340 Godów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drew Trans Potysz Piotr Potysz

Informacje

Opis działalności
Firma Drew Trans Potysz pod kierownictwem Piotra Potysza zajmuje się sprzedażą drewna opałowego i kominkowego. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Godów zlokalizowanej w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Firma Drew Trans zajmuje się sprzedażą drewna opałowego i kominkowego oraz transportem drewna stosowego na terenie woj. Śląskiego. Sprzedawane przez nas drewno przechodzi ścisłą selekcję tak by dostarczany do Klienta surowiec odznaczał się najlepszą, najwyższą jakością. Jesteśmy świadomi, że jakość drewna ma ogromne znaczenie w jego wydajności ogrzewania. Kadra pracownicza działająca dla naszej firmy to zgrany i doświadczony zespół posiadający wieloletnie doświadczenie dzięki czemu naszym Klientom możemy gwarantować zadowolenie z produktu oraz terminową i bezproblemową dostawę.

Nasze drewno pochodzi Lasów Państwowych. którym Dbamy o ciągły rozwój dlatego stale wdrażamy nowe technologie oraz doskonalimy naszą ofertę, uzupełniając ją o nowe gatunki. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno kominkowe doskonale sprawdzające się również w wędzarni. Nasi pracownicy służą pomocą, z przyjemnością doradzą, jaki gatunek oraz typ drewna wybrać, aby zapewnić sobie ciepło w domu i maksymalny komfort przy możliwe najniższych kosztach.

Drewno liściaste:
- Grab
- Buk
- Dąb
- Jesion
- Brzoza
- Olcha

Drewno iglaste:
- Sosna
- Modrzew
- Świerk

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
głubczycki, gliwicki, wodzisławski, raciborski, kędzierzyńsko-kozielski, opolski, Jastrzębie-Zdrój

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń