Krzysztof Wierzbicki Zpuh

Rzetelne wykonawstwo usług osuszania i docieplenia budynków

Osuszanie budynków
ul. Wiosny Ludów 127, 44-321 Marklowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 113 499
Adres korespondencyjny
ul. Wiosny Ludów 127, 44-321 Marklowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Adam Wierzbicki jest właścicielem firmy, która istnieje na rynku od 2003 roku. Posiadamy spore doświadczenie, które wykorzystujemy w poszerzeniu oferty czy rozwoju firmy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Marklowicach, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Działamy w branży docieplania budynków oraz poddaszy od wielu lat. Posiadamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, co pozwoliło nam na przeprowadzenie dokładnej analizy rynku oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb. Działamy na zlecenie Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Nasza oferta to między innymi:
- docieplanie poddaszy,
- docieplanie budynków,
- prace remontowe,
- prace wykończeniowe,
- budowa domu pod klucz,
- tynkowanie.

Poza ocieplaniem budynków i poddaszy, wykonujemy takie działania również na ścianach warstwowych, stropodachach wentylowanych, podłogach czy innych trudno dostępnych przestrzeniach, które wymagają ocieplenia. Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych oraz trwałych termoizolacji za pomocą techniki wdmuchiwania granulatu.

Pracownicy zatrudnieni w firmie są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni. Działają w branży budowlanej od wielu lat i dokładnie znają swoje kompetencje. Wszelkie prace remontowe czy wykończeniowe wykonujemy niezmiernie dokładnie i precyzyjnie, gdyż zależy nam na komforcie Klientów. Gwarancja terminowej realizacji i przystępnych cen.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Marklowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń