Stolarnia Meble Grosman w Panoramie Firm

Stolarnia Meble Grosman


ul. Andersa 6
44-370 Pszów, woj. śląskie
Informacje

Opis działalności

Zakład Stolarski powstał w 2007r. Już od kilku lat staramy się spełniać marzenia naszych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy i systematycznie uczestniczymy w szkoleniach z branży meblowej.Mogą Państwo liczyć na doradztwo oraz pomiar. Zamówione meble dowieziemy i zamontujemy na miejscu.

Produkty i usługi

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble do każdego wnętrza - gabinet, pokój biurowy lub dla dziecka, aneksy kuchenne w biurach i apartamentach, meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, meble łazienkowe, garderoby oraz meble sklepowe, ekspozycje i recepcje.

Chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizujemy Państwa pomysły i potrafimy wykonać jedyną w swoim rodzaju komodę, toaletkę lub biurko o
wymyślnym kształcie. Również dotyczy to większych realizacji - stosik do sklepów, regałów ekspozycyjnych lub kompletnie nietypowych rozwiązań.

Oferujemy:
- meble biurowe
- meble kuchenne
- recepcje
- meble wnękowe
- meble na zamówienie

Posiadamy również w Pszowie własną stolarnię: nr tel.tel 506 409 991
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
meble kuchenne, kuchnie, meble, systemy zabudowy, stół kuchenny, regał kuchenny, salon mebli kuchennych, szafka kuchenna, barek kuchenny, stół do jadalni, stolarz, stolarnia

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Andersa 6
44-370 Pszów, woj. śląskie