Madar Obróbka skrawaniem

Obróbka metali zgodnie z wymaganiami.

Galwanizacja
ul. Rybnicka 291, 44-310 Radlin śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(32) 422 90 90
Adres korespondencyjny
ul. Rybnicka 291, 44-310 Radlin śląskie

Informacje

Opis działalności
MADAR jest firmą działającą na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się obróbką metali. Nasze usługi są profesjonalne i cenione w branży.
Produkty i usługi
Profil działalności związany jest z realizacją prac z zakresu obróbki metali, a także obróbki skrawaniem i szlifierskiej.

Zajmujemy się wykonawstwem ochronnych i dekoracyjnych powłok galwanicznych według najnowszych technologii.

Zdobyte doświadczenie podczas dotychczasowej działalności pozwoli zrealizować praktycznie każde zlecenie stałe jak i jednostkowe.

Nasze usługi to przede wszystkim:

Niklowanie - W procesie niklowania używane są komponenty światowych producentów o najwyższej jakości i w najnowszej technologii.
Proces niklowania przeprowadzany jest w wannachgalwanicznych o 2,5 metrowej długości. 
Firma stosuje także proces niklowania pół-błyszczącego. Niklowanie stali nierdzewnej, czarnej, elementów mosiężnych i miedzianych to gwarancja niezmiennej grubości warstwy niklu oraz wysokiej jakości produktu. Niklowanie wszystkich elementów wykonywane jest zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Chromowanie -  Firma wykonuje chromowanie stali nierdzewnej oraz czarnej i metali kolorowych. Proces chromowania przeprowadzany jest w wannach galwanicznych o 2,5 metrowej długości.
 
Chromowanie wykonujemy jako proces ciągły z najwyższą starannością i niezmienną jakością , którą potwierdzają cykliczne badania w naszym laboratorium oraz dział jakości.

Obróbka wibro-ścierna – stosowana w urządzeniu wibracyjnym o poj.450l.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i najwyższej klasy szlifierkami taśmowymi i tarczowymi. Dzięki bogatemu zapleczu magazynowo-sprzętowemu jesteśmy gotowi podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
W naszym zakładzie wykorzystujemy pneumatyczne szlifierko-polerki, który niezwykle dokładnie i starannie przygotowują powierzchnie do dalszej obróbki.

Zaletą firmy jest rzetelność, solidność i wysoka jakość wykonywanych usług oraz konkurencyjne ceny.

Posiadamy własną stronę internetową.

Zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Od 2008 roku zakład współpracuje z wiodącymi firmami z grupy Automotive włącznie z chromowaniem detali przeznaczonych na pierwszy montaż.
 
Naszymi klientami są również firmy z takich branż jak oświetleniowa, meblarska oraz szeroka gama firm elektrotechnicznych.
Certyfikaty
Od 2012 roku firma posiada certyfikację systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń