Zakład krawiecki SZYK BEDNARZ

Fachowe usługi krawieckie

Krawiectwo
ul. gen. Bema 19, 44-280 Rydułtowy śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Zakład krawiecki SZYK BEDNARZ

Informacje

Opis działalności
Zakład krawiecki Szyk Bednarz powstał jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Rydułtowach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką jest Ewa Brzezina.
Produkty i usługi
W naszym zakładzie krawieckim zapewniamy Państwu wszelakie usługi krawieckie. Prowadzimy zarówno krawiectwo ciężkie, jak i krawiectwo lekkie. Poza tym prowadzimy haft komputerowy.


Wiemy, jak ważne jest, by nosić dobrze uszyte i dopasowane do figury ubrania. Nie zawsze można dostać coś takiego w sklepie, dlatego nasza oferta obejmuje:

- szycie sukienek,
- skracanie spodni,
- ekspresowe przeróbki krawieckie,
- szycie odzieży na miarę.

Podejmujemy się wykonywania różnego typu przeróbek jak choćby skracanie czy poszerzanie odzieży. Dodatkowo wszywamy zamki, przyszywamy guziki i obszywamy materiały.

Posiadamy specjalne maszyny, które poradzą sobie z każdą tkaniną. Mamy duże doświadczenie w zawodzie, co niesie za sobą wprawę i wiedzę. Przyjmujemy nawet ciężkie i duże zlecenia. Można w razie potrzeby skorzystać z naszych usług ekspresowych. W takim przypadku wykonujemy przeróbki na chwilę przed okazją, na którą mamy założyć to ubranie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Jastrzębie-Zdrój, raciborski, rybnicki, wodzisławski, Żory

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
H
Hania
Haft komputerowy, jaki naszywają ma swój pewien urok. Na ubraniach wygląda bardzo ładnie.
G
Gosia
Kurtka, jaką mi skrócili jest teraz idealna. Nie mogło być lepiej.
B
Basia
Bardzo dobrze mi się współpracuje z tą krawcową. Już nie raz szyła mi ubrania.
U
Ula
Dzięki temu zakładowi mogłam pójść na bal karnawałowy. Dzień przed imprezą okazało się, że sukienka jest za długa i szybko musiałam dać do skrócenia.
H
Halina
Oddałam moją sukienkę do zwężenia. Nie była to łatwa praca, gdyż sukienka ma trzy warstwy materiału. Mimo to wszystko się udało. Jestem zachwycona.