Gtrans Grzegorz Adamczyk

Transport maszyn przemysłowych

Transport nadgabarytowy
ul. Krzyżkowicka 22/70, 44-280 Rydułtowy śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Gtrans Grzegorz Adamczyk

Informacje

Opis działalności
Gtrans to firma, której właścicielem jest Grzegorz Adamczyk. Siedziba naszej działalności znajduje się w Rydułtowy, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się transportem ponadgabarytowym na terenie kraju oraz poza jego granicami.
Produkty i usługi
Nasze doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat pracy w branży transportowej, pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług dla Klientów indywidualnych, a także dużych i małych firm. Specjalnością naszej działalność są ładunki ponadgabarytowe, a także transport materiałów budowlanych.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

- transport nienormatywny,
- transport maszyn budowlanych,
- transport maszyn rolniczych,
- transport dźwigów,
- transport żurawi,
- transport niskopodwoziowy.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdową, do której dołączane są naczepy niskopodwoziowe. Dzięki nim możemy szybko i bezpiecznie przewozić między innymi sprzęt budowlany, elementy wyposażenia linii produkcyjnych, maszyny rolnicze i wiele innych urządzeń.

Kadra doświadczonych kierowców to wykwalifikowane osoby, które nie tylko znają się na swojej pracy, ale także znają wiele tras w kraju i poza granicami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki temu mamy pewność, że ładunki dla Państwa transportowane dotrą pod wskazany adres na czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Gtrans z Rydułtowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maria
Pojazdy, jakimi dysponuje firma sprawdziły się perfekcyjnie podczas zleconego przeze mnie transportu. Polecam.
H
Hubert
Współpraca z firmą Gtrans przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony z jakości oraz ceny, jaką mi zaproponowali.