Ekopal Michał Potysz

Szeroki wybór drewna na opał

Drewno opałowe
ul. Jana Pawła II 36, 44-348 Skrzyszów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 191 265
Adres korespondencyjny
EKOPAL Michał Potyszul. Czarnieckiego 79 a44-304 Wodzisław Śląski
Ekopal Michał Potysz

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Ekopal jest Michał Potysz. Siedziba działalności znajduje się w Skrzyszowie, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest drewno kominkowe i opałowe. Zajmujemy się jego produkcją i sprzedażą. Przetwarzane przez nas drewno pochodzi z Lasów Państwowych. Starannie je selekcjonujemy, tak aby nasze wyroby wyróżniały się wysoką jakością. W naszej ofercie posiadamy zarówno drewno liściaste, jak iglaste.

Charakterystyczną cechą dla drewna iglastego jest to, że podczas spalania strzela. Jest to wywołane dużą zawartością żywicy. Parująca żywica osadza się na kominie lub szybie, dlatego nie powinno się palić drewnem iglastym w kominku. Duża ilość dymu i sadzy powoduje zmniejszenie drożności i zanieczyszcza szybę.

Drewno liściaste spala się równomiernie, a spalaniu nie towarzyszy duża ilość dymu. Dzięki temu znacznie łatwiej można zadbać o czystość przewodu kominowego lub szyby w kominku.

Nasza oferta obejmuje:

- drewno grabowe,
- drewno bukowe,
- drewno dębowe,
- drewno olszowe,
- drewno jaworowe,
- drewno jesionowe,
- drewno świerkowe,
- drewno modrzewiowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i szerokiej wiedzy na temat właściwości poszczególnych rodzajów drzew służymy fachowym doradztwem. Pomożemy wybrać odpowiedni materiał opałowy, który będzie dostosowany do występujących warunków i indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Ekopal oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Skrzyszowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
głubczycki, wodzisławski, Żory, pszczyński, rybnicki, raciborski, cieszyński, kędzierzyńsko-kozielski, Jastrzębie-Zdrój

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń