Ekopal Michał Potysz

Drewno opałowe i kominkowe

Drewno opałowe
ul. Jana Pawła II 36, 44-348 Skrzyszów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ekopal Michał Potysz

Informacje

Opis działalności
Ekopal, którego właścicielem jest Michał Potysz, działa na rynku od 2012 roku. Siedziba działalności znajduje się na terenie Skrzyszowa, w województwie śląskim. Specjalnością zakładu jest drewno opałowe.
Produkty i usługi
Ekopal od wielu lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości drewna opałowego i kominkowego. Asortyment obejmuje zarówno drewno liściaste, jak i iglaste. Do palenia w kominku szczególnie polecany jest grab, ponieważ jest bardzo kaloryczny, spala się powoli, ma nieduży płomień i oddaje bardzo dużo ciepła. Dodatkowo podczas spalania wydziela przyjemny zapach. Asortyment obejmuje również buk, dąb, brzozę, olszę, jawor i jesion. Wśród drewna opałowego znajdują się świerk, modrzew i sosna, która idealnie nadaje się na rozpałkę.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób i ugruntowanej pozycji na rynku. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych fachowców, którzy znają się na tej branży jak nikt inny. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę oraz doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego drewna. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i atrakcyjne warunki współpracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń