Danuta i Władysław Janik WDWJ S.C.

Otwartość na życzenia klientów jak i solidność wykonania.

Producenci domów drewnianych
ul. Bogumińska 21, 44-351 Turza Śląska śląskie
poniedziałek 09:30 - 16:30
wtorek 09:30 - 16:30
środa 09:30 - 16:30
czwartek 09:30 - 16:30
piątek 09:30 - 16:30
sobota 09:30 - 13:30
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
502 452 347
324514129
kontakt@drewraj.pl
502452347
695448012
Adres korespondencyjny
ul. Bogumińska 21, 44-351 Turza Śląska śląskie

Informacje

O nas
Dom z bali drewnianych okrągłych o odpowiedniej grubości nie wymagadocieplenia, ponieważ drewno jest idealnym naturalnym izolatorem. Wielopokoleniowe domy drewniane zużywają 30% mniej energii na ogrzewanie i zapewniają naturalną klimatyzacje: latem chłodno, a zimą ciepło. Ten specyficzny mikroklimat wnętrz domu z drewna, a szczególnie z litych bali drewnianych, utrzymujący stałą wilgotność korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie wielu pokoleń, a szczególnie dzieci cierpiących na alergie. Ludzie ceniący sobie zdrowie, wygodę, indywidualny styl i przywiązanie do tradycji budują domy z drewna, a szczególnie z bali drewnianych okrągłych, aby z domu wydobyć jego niepowtarzalne piękno, i korzystać z dobrodziejstw zdrowego życia w naturze. Podejmiemy każde wyzwanie i zaadaptujemy każdy projekt domu do naszej technologii budowy domu z drewna, aby zapewnić Państwu życie w zdrowej i przyjemnej atmosferze.
Opis działalności
Firma nasza jest szeroko otwarta na propozycje swoich Klientów i w przedstawianych przez nas projektach istnieje możliwość przekonstruowania, a także modyfikacji każdego z elementów architektury zewnętrznej jak i metrażu.
Produkty i usługi
Oferty nasze dotyczą wykonania:
* kompletu elementów danego projektu,
* transportu na miejsce montażu,
* montażu i wykończenia

Specjalizujemy się w wykonaniu:
* Domków drewnianych
* Domków całorocznych
* Altan ogrodowych

W sprzedaży również:
* garaże, wiaty garażowe,
* drewutnie i domki gospodarcze,
* podbitka, boazeria.

Generalnie domki nasze wykonujemy z tarcicy o grubości 22-25 mm. Podstawowym surowcem do produkcjijest tarcica iglasta (świerk, sosna) sucha (wilgotność do 18% II klasy). Elementy ścian są obrabiane jednostronnie (w przypadku ocieplenia konstrukcji wełną mineralną "Gulfiber" lub "Rockwool" i zabezpieczone folią paroizolacyjną) lub dwustronnie - bez ocieplenia oraz frezowane na "własne pióro" co zapewnia odpowiednią estetykę i szczelność konstrukcji.

Stolarka otworowa (drzwi i okna) wstawiana jest w wersji kompletnej. Deski podwalin, legary podłóg i weranda są zabezpieczane środkami grzybo i owadobójczymi oraz nasączane środkami zmniejszającymi palność poszczególnych elementów. Estetyka: Dodatkowym walorem naszych produktów jest ich odpowiednie wkomponowanie w otoczenie. W tym celu przedstawiciele naszej firmy zawsze przed przystąpieniem do prac projektowych, zapoznają się z terenem, na którym obiekt ma stać. Dlatego też budynkinasze stanowią ozdobę terenu, na którym je wznosimy.

Ekologia
Pragniemy też wspomnieć, że ekologiczny surowiec i wysoka jakość wykonania naszych obiektów sprawia, że stanowią one wymarzoną przystań dla przyszłych użytkowników.

Energooszczędne domy z drewna
Całoroczne domy z bali drewnianych są zdrowe, tanie i ekologiczne, kojarzą się z trwałością, zdrowiem, solidnością i powiązaniem z naturą. Dom z drewna nie wymaga remontów z zewnątrz i wewnątrz ze względu na trwałość konstrukcji drewnianych z bali okrągłych, co bardzo obniża koszty utrzymania domu i stawia go ponad różnego rodzaju domami o konstrukcji kanadyjskiej, szkieletowej, z grubszych desek itp. namiastek domu, które, wymagają dodatkowego docieplenia.
Marki i specjalizacje
Firma budująca domy letniskowe
Firma budująca domy drewniane
Budowa domu drewnianego pod klucz
Budowa domków letniskowych pod klucz
Więźby dachowe
Więźba dachowa
Producent drewutni
Drewutnie
Wiaty
Wiaty z drewna
Wiaty drewniane
Wiaty garażowe
Garaże z drewna
Garaże drewniane
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń