Brukarstwo Unibruk

Kompleksowe usługi brukarskie

Brukarstwo
ul. św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
(13 opinii) napisz opinię
Brukarstwo Unibruk
ul. św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
NIP
6472571084
Telefon
Brukarstwo Unibruk

Informacje

Opis działalności firmy Brukarstwo Unibruk w Wodzisław Śląski
Siedziba firmy Unibruk znajduje się w Wodzisławie Śląskim. Na rynku działamy od 2015 roku, ale nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach brukarskich. Mamy spore doświadczenie branżowe, dlatego możemy podjąć się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Zajmujemy się nawet brukarstwem artystycznym. Pracują u nas doświadczeni brukarze i projektanci. Zatrudniamy też kadrę inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane.

Od zawsze staramy się wpasować w rynek wymagających klientów, takich, którzy pragną, żeby ich ogród lub posesję cechował indywidualny styl i nietuzinkowe wykonanie. Ofertę kierujemy głównie do indywidualnych inwestorów oraz małych firm, którym zależy na utrzymaniu niepowtarzalnego charakteru swojej siedziby.

Mamy dostęp do wysokiej jakości materiałów, specjalistyczny sprzęt,a także otrzymujemy fachowe wsparcie renomowanych biur projektów, co pozwala nam na realizację wszelkiego rodzaju prac brukarskich i około-brukarskich. Do naszych zadań należy wykonanie między innymi wjazdów, chodników i placów. Możemy też zająć się boiskami sportowymi czy placami zabaw. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia na wykonanie ogrodzeń z granitu, piaskowca czy kamienia naturalnego.

Aktywnie współpracujemy z producentami i dostawcami kostki granitowej oraz betonowej. Posiadamy referencje rozmaitych instytucji, dla których realizowaliśmy roboty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Unibruk.
Zasięg działania
Firma Brukarstwo Unibruk z lokalizacji: Wodzisław Śląski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
G
Gosia
Ułożyli mi przepiękny wzór z kostki na podjeździe. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Ta firma jest godna polecenia. W każdym calu zasługują na uznanie klienta.
W
Wilyhya156
Konkurencyjne ceny za usługi z zakresu brukarstwa.
I
Izabela
Wykonali dla nas taras z kostki granitowej. Jesteśmy zadowoleni, polecamy, naprawdę warto skorzystać z ofert firmy Unibruk.
G
Gala55
Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą, wykonali podjazd koło mojego domu.
K
Konrad
Świadczą usługi brukarskie na naprawdę wysokim poziomie, polecam.
G
Grzesiek
Podjęli się wykonania podjazdu z kostki brukowej pod naszym domu, w pełni spełnili nasze oczekiwania, polecamy.
T
Tobiasz
Firma godna polecenia, świadczą usługi brukarskie na naprawdę wysokim poziomie.
K
Karolina
W terminie zrealizowali prace brukarskie na chodniku w naszej gminie. Wszystko wykonali estetycznie. Polecam.
D
Dominika
Mają ogromny wybór pięknej i solidnej kostki granitowej oraz brukowej. Na życzenie Klienta używają również innych kamieni naturalnych. Są w stanie zrobić dosłownie każdy wzór, czy mozaikę. Osobiście jestem bardzo zadowolona z mojego obejścia, które wybrukowali.
R
Roman
Nasz hotel współpracował z tą firmą prawie rok temu. Ułożyli dla nas kostkę granitową na parkingu, a także w ogrodzie. Zrealizowali nasz projekt w każdym szczególe! Posesja wygląda świetnie i doskonale prezentuje się o każdej porze roku.
E
Ewa
Przystępna cena za usługi brukarskie. Zajęli się ułożeniem pięknej alejki w moim ogrodzie. Dodatkowo wykonali kilka elementów z architektury ogrodowej. Wykonanie bardzo estetyczne.
M
Maciuś
Firma posiada nowoczesny sprzęt brukarski i na życzenie Klienta może wykonać usługę brukowania w ekspresowym tempie. Potrafią układać niesamowite wzory! Serdecznie polecam.
K
Kryspin
Polecam tę firmę. Na całej mojej posesji znajduje się kostka brukowa ułożona właśnie przez brukarzy z tego zakładu. Uważam, że nawierzchnia prezentuje się elegancko. Nigdzie nie znalazłem niedociągnięć. Praca została wykonana w terminie.