Augustyniak Sławomir Bosław Dekarstwo

Dachy i usługi dekarskie
ul. 26 Marca 11 /30, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Augustyniak Sławomir Bosław Dekarstwo działa w branży Dachy i usługi dekarskie. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Wodzisław Śląski.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Augustyniak Sławomir Bosław Dekarstwo poprzez email: saugustyniak7@gmail.com lub telefon: 503 111 577 .
Jeśli chcesz nawiązać z Augustyniak Sławomir Bosław Dekarstwo kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 44-300 Wodzisław Śląski ul. 26 Marca 11 /30,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Augustyniak Sławomir Bosław Dekarstwo. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Przemek
Ekipa Pana Augustyniaka w listopadzie 2011 r. wykonała u mnie konstrukcję i pokrycie dachu domku jednorodzinnego. Nie była to firma z polecenia, lecz po prostu znaleziona w internecie. O wyborze zdecydował m.in. fakt, że jako jedyny oferent - wybierałem spośród kilku, w tym poleconych - rzetelnie przeanalizował projekt i wskazał jego słabe punkty. Ponieważ był to jeszcze etap prac murarskich, udało się wprowadzić korekty i uniknąć przewidywanych problemów. Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość tematu - Pan Augustyniak nie tylko nadzoruje, ale przede wszystkim pracuje razem ze swoimi ludźmi - znakomita organizacja, dbałość o szczegóły i komunikatywność. Gorąco polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.