Jacek Grzesiak Usługi budowlane ciesielstwo i dekarstwo

Profesjonalne wykonawstwo usług dekarskich

Dachy i usługi dekarskie
ul. Hoża 99 b, 44-373 Wodzisław Śląski śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jacek Grzesiak Usługi budowlane ciesielstwo i dekarstwo

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jacek Grzesiak. Od 2008 roku prowadzę firmę budowlaną, nastawioną przede wszystkim na świadczenie usług dekarskich. Moja siedziba zlokalizowana jest w Pszowie, na terenie województwa śląskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie szeroko rozumianych usług budowlanych, a w szczególności dekarskich. Działam w branży już od wielu lat, przez co posiadam spore doświadczenie w tym zakresie i dokładnie świadczę wszelkie usługi. Dbam o zadowolenie moich Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z najwyższym zaangażowaniem.

W mojej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi krycie dachów, wykonywanie remontów dachów, kładzenie papy czy ocieplenia dachów. Poza tym potrafię wykonać dachy z blachodachówki czy kłaść papę termorozgrzewalną.

Dostosowuję się do Klienta i wszelkie szczegóły odnośnie zamówienia konsultuję z nim. W razie życzenia mogę wykonać stosowne obróbki blacharskie, żeby dostosować finalny produkt do Państwa oczekiwań. Pozwalają mi na to profesjonalne i specjalistyczne narzędzia.

Pracownicy, których zatrudniam są odpowiednio wykwalifikowani i działają w zawodzie od wielu lat. Dokładnie potrafią dobrać odpowiedni produkt do oczekiwań i przystosować go do danej powierzchni.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu, gdzie udzielę wyczerpujących odpowiedzi. Zachęcam też do odwiedzenia siedziby firmy w Pszowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń