Inmago sp. z o.o. sp. k.

Kompleksowe czyszczenie specjalistyczne

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. ks. Kasperczyka 58, 44-300 Wodzisław Śląski śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inmago sp. z o.o. sp. k.

Informacje

Opis działalności
Realizujemy szereg specjalistycznych usług czyszczenia powierzchni wymagających zastosowania właściwych technologii, środków i sprzętu tj. mycie elewacji, dachów, kostki brukowej, okien trudnodostępnych, konstrukcji stalowych, jak również posadzek i wykładzin. Zasięg terytorialny: Świadczymy usługi na terenie całej południowej Polski Dojazd do Klienta Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.
Produkty i usługi
CZYSZCZENIE SPECJALISTYCZNE

Z pełnym zaangażowaniem realizujemy szereg specjalistycznych usług takich jak: mycie, czyszczenie oraz doczyszczanie powierzchni, wymagających zastosowania właściwych technologii, środków i sprzętu. Do realizacji zlecanych nam usług kierujemy zespoły doświadczonych fachowców, którzy wykonują prace w sposób rzetelny i skuteczny.

Nasz park maszynowy jest w pełni nowoczesny, posiadamy innowacyjne zaplecze techniczne, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo obsługiwanych obiektów oraz elementów ich wyposażenia.

Specjalizujemy się nie tylko w pracach związanych z czyszczeniem na wysokości, takich jak mycie okien, elewacji czy konstrukcji stalowych.

Wykonujemy również szereg prac związanych z czyszczeniem oraz zabezpieczaniem posadzek zarówno w obiektach biurowych jak i w przemyśle.

Z powodzeniem doprowadzamy wykładziny biurowe do ich dawnego blasku oraz zabezpieczamy je przed ponownym zabrudzeniem

Na terenach przyległych usuwamy wszelkie zanieczyszczenia z kostki brukowej oraz ogrodzeń zarówno z zanieczyszczeń komunikacyjnych, biologicznych jak i z olejowych.

ZASIĘG TERYTORIALNY:
Świadczymy usługi na terenie całej południowej Polski.
Całe województwo śląskie (Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Mikołów, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Zawiercie, Lubliniec, Cieszyn, Żywiec, Bielsko Biała,Pszczyna) oraz województwa : Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie

Zapewniamy stosunkowo krótkie terminy realizacji w elastycznych godzinach wykonania, również w weekendy oraz dni wolne od pracy

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca wykonania usługi.

Zamów zawsze bezpłatny kosztorys zamówienia

Zachęcamy do kontaktu, bądź do bezpłatnego zamówienia rozmowy telefonicznej z naszym doradcą
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe