Dental Med Grzegorz Wojcierowski

Stomatologia

Przychodnie prywatne
ul. Teligi 27A, 44-304 Wodzisław Śląski śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dental Med Grzegorz Wojcierowski

Informacje

Opis działalności firmy Dental Med Grzegorz Wojcierowski w Wodzisław Śląski
Dental-Med to klinika stomatologiczna i miejsce, gdzie można poddać się zabiegom z zakresy medycyny estetycznej. Znajduje się w Wodzisławiu Śląskim, z działa od 1997 roku.
Produkty i usługi
Wraz z upływem czasu, ciężką pracą i przebytymi chorobami wygląd się zmienia, ale możliwe jest zatrzymanie, a nawet cofnięcie zmian. W Dental-Med przyjmują specjaliści medycyny estetycznej, którzy wykonują zabiegi bez użycia skalpela. Przykładem jest użycie toksyny botulinowej. Przez jej wstrzykiwanie można korygować zmarszczki na twarzy i szyi. Korekta obejmuje zmarszczki poziome, lwie zmarszczki i kurze łapki. Ponadto możliwe jest:
-unoszenie brwi,
-korekta nosa króliczego,
-korekta opadających kącików ust,
-spłycenie bruzd nosowo-wargowych.

W klinice Dental-Med używany jest też kwas hialuronowym, którym wypełniane są zmarszczki, modelowana jest twarz oraz modelowane i powiększane są usta.

Dodatkowo specjaliści od medycyny estetycznej wykonują peelingi usuwające zmiany skórne i cellulit oraz odmładzające skórę, a także mezoterapie igłowe. W tym ostatnim przypadku dzielą się one na mezoterapie skóry głowy, twarzy i okolic oczu oraz powiek.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o wykonywanych w Dental-Med zabiegach medycyny estetycznej. Więcej znajduje się na stronie internetowej, a wizyty należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Dental Med Grzegorz Wojcierowski z Wodzisław Śląski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń