Ewa-Dent

Profilaktyka i leczenie zębów oraz dziąseł

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kościuszki 46, 42-450 Łazy śląskie
Poniedziałek 10:30 - 19:00
Wtorek 13:00 - 18:00
Środa 09:00 - 13:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 13:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa-Dent

Informacje

Opis działalności
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ewa-Dent znajduje się w Łazach, w województwie śląskim. W gabinecie stomatologicznym Ewy Leśniewskiej przyjmowane są zarówno dzieci, jak i dorośli. Praktyka stomatologiczna działa od 1995 roku. Oferta obejmuje zarówno działania profilaktyczne, jak i leczenie zębów. Stomatolog zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Zdrowie zębów wpływa na zdrowie pozostałych partii ciała, dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz reagowanie na wszystkie zmiany chorobowe. Miejscem, gdzie zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą przejść kontrole stanu uzębienia i poddać się leczeniu zębów jest klinika stomatologiczna Ewa-Dent. Klinika działa już od ponad dwóch i pół dekady. W miejscu tym przede wszystkim usuwane są zmiany wywołane przez próchnicę. Następnie chore zęby wypełniane są plombami. W przypadku poważniejszych zmian, gdy dojdzie do uszkodzenia miazgi zębowej, stomatolog wykonuje leczenie kanałowe, nazywane też endodontycznym. Może również pomóc w przypadku bólu dziąseł oraz wtedy, gdy uratowanie zęba nie jest możliwe.

W ramach chirurgii stomatologicznej dentystka usuwa uszkodzone i zatrzymane zęby, najczęściej ósemki. Ponadto służy pomocą protetyczną, co oznacza, że w miejsca po utraconych zębach wstawia uzupełniania poprawiające komfort życia. Można do nich zaliczyć:

- korony,
- mosty,
- protezy.

W gabinecie Ewa-Dent wszczepiane są też implanty zębowe.

Poza leczeniem zębów stomatolog zajmuje się również zabiegami estetycznymi. Usuwa kamień nazębny oraz wybiela zęby. Dodatkowo nakłada na zęby licówki.

W Gabinecie wykorzystywane są tylko i wyłącznie materiały renomowanych producentów, takich jak 3MESPE, VOCO, Pentron, DENSPLY, czy też GC.

Dodatkowe informacje dotyczące NZOZ Ewa-Dent oraz możliwość zarejestrowania się na wizytę otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu. Szczegóły oferty dostępne są również na oficjalnej stronie internetowej kliniki.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, częstochowski, miechowski, myszkowski, olkuski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe