Ewa-Dent

Profilaktyka i leczenie zębów oraz dziąseł

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kościuszki 46, 42-450 Łazy śląskie
Poniedziałek 10:30 - 19:00
Wtorek 13:00 - 18:00
Środa 09:00 - 13:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 13:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 671 99 06
326719906
e-dent@post.pl
Ewa-Dent

Informacje

Opis działalności
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ewa-Dent znajduje się w Łazach, w województwie śląskim. W gabinecie stomatologicznym Ewy Leśniewskiej przyjmowane są zarówno dzieci, jak i dorośli. Praktyka stomatologiczna działa od 1995 roku. Oferta obejmuje zarówno działania profilaktyczne, jak i leczenie zębów.
Produkty i usługi
Zdrowie zębów wpływa na zdrowie pozostałych partii ciała, dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz reagowanie na wszystkie zmiany chorobowe. Miejscem, gdzie zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą przejść kontrole stanu uzębienia i poddać się leczeniu zębów jest klinika stomatologiczna Ewa-Dent. W miejscu tym przede wszystkim usuwane są zmiany wywołane przez próchnicę. Następnie chore zęby wypełniane są plombami. W przypadku poważniejszych zmian, gdy dojdzie do uszkodzenia miazgi zębowej, stomatolog wykonuje leczenie kanałowe, nazywane też endodontycznym. Może również pomóc w przypadku bólu dziąseł oraz wtedy, gdy uratowanie zęba nie jest możliwe. W ramach chirurgii stomatologicznej dentystka usuwa uszkodzone i zatrzymane zęby, najczęściej ósemki. Ponadto służy pomocą protetyczną, co oznacza, że w miejsca po utraconych zębach wstawia uzupełniania poprawiające komfort życia. Można do nich zaliczyć:
-korony,
-mosty,
-protezy.

W gabinecie Ewa-Dent wszczepiane są też implanty zębowe.

Poza leczeniem zębów stomatolog zajmuje się również zabiegami estetycznymi. Usuwa kamień nazębny oraz wybiela zęby. Dodatkowo nakłada na zęby licówki.

Dodatkowe informacje dotyczące NZOZ Ewa-Dent oraz możliwość zarejestrowania się na wizytę otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.
Marki i specjalizacje
Materiały firm 3MESPE, VOCO, Pentron.DENSPLY, GC

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
myszkowski, Dąbrowa Górnicza, częstochowski, zawierciański, olkuski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe