Maglogis Producent Opakowań

Produkcja opakowań tekturowych oraz drewnianych.

Opakowania
ul. Pocztowa 14, 42-450 Łazy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 270 380
Adres korespondencyjny
ul. Pocztowa 14, 42-450 Łazy śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Maglogis znajduje się w Łazach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w produkcji opakowań. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2007 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Kubik.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Maglogis jest produkcja znanych oraz użytkowych opakowań z tektury. W naszej ofercie można znaleźć kartony oraz przekładki. Zapewniamy, że oferowane przez nas opakowania tekturowe są wytrzymałe oraz funkcjonalne. Dysponujemy opakowaniami z tektury litej 3- oraz 5-warstwowej. Jesteśmy także w stanie wykonać opakowania zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Nasza oferta obejmuje również opakowania z drewna, płyt OSB i płyt wiórkowych.

Oferujemy:
- nadstawki paletowe,
- pokrywy do nadstawek paletowych,
- skrzynie drewniane,
- palety,
- przekładki, frezowanie.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja oraz sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych. Możemy zaproponować kształtki, profile i przekładki opakowaniowe, formy, wkłady z pianki polietylenowej. Oferujemy również opakowania z płyt komorowych i przekładki PP.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią folie, kaptury foliowe, opakowania ze styropian oraz przekładki z pianki polietylenowej i folii bąbelkowej.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszejstronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Maglogis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

KLT,