Hel-Met Weronika Dziedzic

Wykonawstwo i montaż ogrodzeń

Konstrukcje stalowe
ul. Kasztanowa 4, 42-421 Hucisko śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hel-Met Weronika Dziedzic
ul. Kasztanowa 4, 42-421 Hucisko śląskie
Telefon
Hel-Met Weronika Dziedzic

Informacje

Opis działalności firmy Hel-Met Weronika Dziedzic w Hucisko
Na rynku jako firma Hel-Met działamy od 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w Hucisku, w powiecie zawierciańskim, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Weronika Dziedzic.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest wykonawstwo konstrukcji stalowych. Mamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:
- meble industrialne,
- balustrady,
- ogrodzenia.

Klientom zapewniamy fachową, kompleksową obsługę, obejmującą nie tylko wykonanie konstrukcji stalowych, ale też ich montaż.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas meble loftowe. Stanowią one połączenie komfortu użytkowania, funkcjonalności i fabrycznej surowości. Cechuje je ponadczasowa elegancja i prostota. Do ich wykonywania przede wszystkim wykorzystujemy metal. To z niego robimy stelaże i ramy loftowych stolików, komód i półek.

Dla klientów wykonujemy piękne, wytrzymałe meble, które już na pierwszy rzut oka przypominają elementy dawnego wyposażenia, spotykane w fabrykach i zakładach przemysłowych. Dzięki nim każde wnętrze może zyskać wyjątkowy charakter rodem ze Stanów Zjednoczonych lat 50. XX wieku.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Hel-Met.
Zasięg działania
Firma Hel-Met Weronika Dziedzic z lokalizacji: Hucisko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń