Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane

Usługi budowlane

Budowa i wykończenia pod klucz
42-439 Wola Libertowska 88 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
510 226 901
Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane

Informacje

Opis działalności
Usługi Remontowo-Budowlane zlokalizowane są w Woli Libertowskiej, na terenie województwa śląskiego. Funkcjonujemy już wbranży od 1998 roku. Właściciel nazywa się Marek Paleczek.
Produkty i usługi
Wiemy, jak ważne są obecnie usługi budowlane. Z roku na rok wykonujemy coraz więcej takich prac, gdyż zapotrzebowanie na nie nieustannie rośnie. Z racji tego dokładamy wszelkich sił, by wykonywać usługi na wysokim poziomie. Oferujemy Państwu budowę, wykończenia oraz remonty: domów jednorodzinnych, domów szeregowych, budynków gospodarczych, hal, obiektów przemysłowych, obiektów hotelarskich oraz restauracji.

Ponadto specjalizujemy się w przygotowaniu budynków pod montaż oraz wykończenie po montażu wind i urządzeń dźwigowych każdego rodzaju. Nasze usługi to także:

- remonty i wykończenia pomieszczeń mieszkalnych,
- przebudowy pomieszczeń,
- remonty i wykończenia kuchni,
- remonty i wykończenia łazienek,
- instalacje wodne i kanalizacyjne,
- biały montaż,
- instalacje elektryczne.

Dodatkowo zajmujemy się takimi pracami jak: układanie płytek (glazura, gres, terakota), układanie paneli podłogowych, montaż paneli ściennych i sufitowych, sufity podwieszane, ścianki działowe, gładzie gipsowe, tynki ozdobne, malowanie i tapetowanie.

Zaproponować możemy też: wykonawstwo pokryć dachowych dachówką i blachodachówką, wykonywanie dachów płaskich i spadzistych, remonty i renowacje kominów. Podejmujemy się również: montażu rynien i opierzenia, montażu okien dachowych, ocieplania poddaszy oraz przebudowy poddaszy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń