Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane

Wykańczanie wnętrz
42-439 Wola Libertowska 88 śląskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
510 226 901

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Wykańczanie wnętrz. Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane ma swoją siedzibę w miejscowości Wola Libertowska w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: mark.paleczek@gmail.com lub telefonicznej 510 226 901 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 42-439 Wola Libertowska 88. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Paleczek Marek Usługi Remontowo-Budowlane, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
klient
Tynk po roku zaczął się sypać. Brak kontaktu z p. Paleczkiem. Nie polecam!!!
J
Jan
Jest ok wszystko na 5
N
niezadowolona
Nie polecam!!! Pan łapie robotę, a potem nie umie jej skończyć. nie przestrzega terminów, klienta ma za nic. Po ujawnieniu się wad dzieła unika kontaktu i odpowiedzialności.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.