Meble Wójcik

Meble kuchenne na wymiar!

Meble
42-446 Zawadka 26a śląskie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(34) 354 31 89
Adres korespondencyjny
42-446 Zawadka 26a śląskie

Informacje

O nas
Firma Meble Wójcik to renomowany producent mebli na wymiar. Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy się dziś szczycić ugruntowaną pozycją na rynku. Naszą działalność opieramy na produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości mebli kuchennych. Meble te samodzielnie projektujemy z uwzględnieniem wszelkich uwag i sugestii naszych Klientów. Do każdego wykonywanego przez nas mebla podchodzimy indywidualnie, starając się nadać mu własny styl i charakter. Nasi pracownicy odznaczają się zmysłem artystycznym, dlatego tworzone przez nas produkty są inne niż wszystkie.

Dla firmy Meble Wójcik najważniejsze jest satysfakcja Klientów ze zrealizowanych projektów. Wpływa ona na ogólne zaufanie, jakim nas obdarzają. Oprócz mebli kuchennych produkujemy i sprzedajemy także meble pokojowe, wypoczynkowe i młodzieżowe, a także zestawy meblowe do jadalni, kuchni i sypialni. Słuchamy wszelkich uwag od naszych Klientów, dzięki czemu bez przerwy poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę.

W ofercie mebli firmy Meble Wójcik znajdą państwo nie tylko klasyczne projekty, ale także bardziej nowoczesne rozwiązania. Obserwujemy i dokładamy wszelkich starań by nadążać za obowiązującymi na rynku meblarskim trendami. Dzięki temu w naszej bogatej kolekcji znajdą Państwo z pewnością rozwiązanie pasujące do Waszych oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy meblarskiej Meble Wójcik. Gwarantujemy korzystne ceny i wysoką jakość. Stali Klienci mogą liczyć na korzystne zniżki! Zapraszamy!
Opis działalności
Meble Wójcik to producent mebli kuchennych na wymiar oraz sprzedawca zestawów meblowych. Świetne wykonanie, szeroki wybór, Atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Posiadamy długoletnie doświadczenie i bogatą ofertę handlową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Główną zasadą polityki realizowanej przez firmę jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów, przy pełnej gamie usług towarzyszących, takich jak : doradztwo techniczne, rozwiązywanie kwestii dostaw do klientów, zapewnienie płynności i kompletności dostaw. Podstawowym celem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Doświadczeniu w branży sprawiło, że poznaliśmy już dogłębnie rynek dostawców, materiałów, środków promocji i wykorzystania nowoczesnych technologii. To wiedza niezbędna przy codziennym kontakcie z klientem.

W ofercie firmy Meble Wójcik znajdą Państwo:

- meble pokojowe,
- meble segmentowe,
- meble systemowe,
- meble młodzieżowe,
- meble kuchenne na wymiar,
- komplety wypoczynkowe,
- stoły,
- meble sypialnie,
- szafy do zabudowy,
- zabudowy wnęk i garderoby,

Nasze salony znajdą Państwo w takich miastach jak Jędrzejów, Kielce, Olkusz, Myszków, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Koniecpol.

Wartości przyświecające nam w branży to uczciwość, rzetelność oraz szybkość wykonania usługi. Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów.

Bogata oferta handlowa pomaga nam zaspokoić wszystkie potrzeby naszego klienta. Staranność, szybka i fachowa obsługa, niska cena, wysoka jakość, indywidualne podejście do klienta to cechy charakteryzujące naszą firmę.

Posiadamy wykwalifikowany personel, który dzięki swojemuwieloletniemu doświadczeniu w branży jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Myszków, Częstochowa, Lubliniec, Włoszczowa, Olkusz, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Jędrzejów, Będzin

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
KASIA
2012-07-09 15:30:00
Wspaniałe meble, PIĘKNE I DO TEGO TRWAŁE. POLECAM