Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej Katarzyna Ściebura-Biesiada

Zajmujemy się terapią zaburzeń mowy

Logopedzi
ul. Żyły 16e, 42-400 Zawiercie śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej Katarzyna Ściebura-Biesiada

Informacje

Opis działalności
Nasze Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej ma swoją siedzibę w Zawierciu, w województwie śląskim. Właścicielką centrum jest Katarzyna Ściebura-Biesiada.
Produkty i usługi
Prowadzimy gabinet logopedyczny dla dzieci, w którym zapewniamy diagnozowanie stanu rozwoju mowy, a także zajmujemy się terapią zaburzeń komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju. W ramach naszej działalności prowadzimy terapię zaburzeń mowy i artykulacji.

W gabinecie przyjmujemy dzieci już od najmłodszych lat. Zapewniamy nasze wsparcie w karmieniu i przyjaznej pielęgnacji. Wykonujemy:
- oceny funkcjonalne wędzidełka,
- badania neurologopedyczne,
- oceny narządów artykulacyjnych,
- wywiad logopedyczny,
- pisemna opinia wraz z planem terapii.

Zajmujemy się tworzeniem narzędzi do komunikacji, dobieramy je indywidualnie do potrzeb osoby niemówiącej - mogą one występować w postaci tablicy, książki i wielu innych. Prowadzimy terapię dzieci niemówiących i terapię logopedyczną. Wykonujemy taping logopedyczny, który poprzedzony jest masażem.

Pomagamy niemowlętom, które mają trudności z przyjmowaniem pokarmu, nadmiernym ślinieniem, połykaniem i gryzieniem, a także nie gaworzy. Zapewniamy diagnozowanie i leczenie w przypadku wad zgryzu, zaburzeń płynności mowy, trudności z komunikacją czy nieprawidłowym przełykaniem.

Służymy naszym fachowym doradztwem i wsparciem, w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zawierciański

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Justyna
Byłam tutaj z synem, kiedy zauważyłam u niego pierwsze objawy zaburzeń mowy. Polecam, nieoceniona pomoc i bardzo sprawna diagnoza.