Wózki Widłowe Gałecki Krzysztof

Wózki widłowe
ul. Piłsudskiego 105/1, 42-400 Zawiercie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wózki Widłowe Gałecki Krzysztof

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest naprawa wózków widłowych. Posiadamy 19-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Zajmujemy się naprawą wózków wysokiego składowania, wózków widłowych lpg, wózków widłowych platformowych, wózków widłowych elektrycznych, wózków widłowych spalinowych, a także wózków do palet. Dodatkowo naprawiamy silniki, skrzynie biegów, układy kierownicze, układy hamulcowe, mechanizm podnoszenia, elementy instalacji elektrycznej, a także elementy instalacji LPG.
Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Oferujemy całą gamę wózków platformowych, paletowych, holowniczych i czołowych. Posiadamy również duży wybór używanych wózków widłowych, które zostały dokładnie odnowione. Dysponujemy również wózkami czołowymi spalinowymi oraz LPG, elektrycznymi paletowymi oraz wózkami sprawnie poruszającymi się w wąskich korytarzach.

Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego wózka widłowego lub elektrycznego. W tym zakresie pomożemy przy wyborze modelu, a także powiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze tego typu sprzętu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanego zadania.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń