Przychodnia Weterynaryjna s.c.

Usługi weterynaryjne w pełnym zakresie

Lecznice weterynaryjne
ul. Senatorska 34, 42-400 Zawiercie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przychodnia Weterynaryjna s.c.
ul. Senatorska 34, 42-400 Zawiercie śląskie
NIP
6491980955
Telefon
Przychodnia Weterynaryjna s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Przychodnia Weterynaryjna s.c. w Zawiercie
W przychodni weterynaryjnej Jerzego Dorendy i Piotra Lorka zajmujemy się świadczeniem usług weterynaryjnych. Nasza siedziba znajduje się w Zawierciu na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Naszą działalność rozpoczęliśmy, ponieważ kochamy zwierzęta. W przychodni weterynaryjnej Jerzego Dorendy i Piotra Lorka działamy od ponad dwudziestu lat. Mamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pomagają nam w codziennej pracy. Pomagamy zwierzętom w różnym wieku.

Wykonujemy nieinwazyjne, bezbolesne badanie USG, RGT-tv czy też EKG. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne, takie jak między innymi:

- kastracja,
- sterylizacja,
- usuwanie guzów nowotworowych,
- leczenie złamań,
- usuwanie kamienia nazębnego,
- ekstrakcja zębów,
- ekstrakcja przetrwałych zębów mlecznych,
- operacja dziąseł,
- korekcja powiek,
- korekcja rzęs.

Wszystkie zabiegi i badania przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznego sprzętu medycznego, który zapewni bezpieczeństwo Państwa pupili. Zajmujemy się także szczepieniami, które są konieczne do tego, aby zwierzęta były zdrowe.

Dla wyjeżdżających za granicę ze swoimi pupilami wyrabiamy zwierzęce paszporty. Są one niezbędne, jeśli chcą Państwo podróżować ze swoim zwierzakiem. Paszporty wystawiane są na całe życie.

Zajmujemy się także doradztwem. Wielu z naszych klientów pyta jak rozpoznać, że ich pupil jest chory. Na początek proponujemy przede wszystkim obserwację. Jeśli zauważamy jakieś niepokojące zmiany w codziennym zachowaniu zwierzęcia, wówczas warto skorzystać z porady specjalisty. Niepokoić mogą między innymi takie symptomy, jak zmiana ciepłoty ciała, szybszy lub zwolniony oddech, osowiałość, czy też utrata masy ciała.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Przychodnia Weterynaryjna s.c. z lokalizacji: Zawiercie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, zawierciański

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
Ola
To super weterynarz! Zawsze pomaga, gdy psy są chore! Nie wiem, jak leczy koty, ale na pewno doskonale. Polecam:)
G
Gucio
potwierdzam super podejście do zwierzaka, mój nieufny kot polubił doktora jak domownika, przy tym pan doktor to doskonały lekarz
W
wiesia
super podejście do zwierzęcia, jak do swojego, umie wytłumaczyć problem, trafna diagnoza i leczenie, bardo polecam
I
ikula
świetna obsługa ,fachowa pomoc lekarska!Polecam!!