Car-Bis Jura Wynajem Przewóz Osób

Komfortowy przewóz osób busami i autokarami

Przewozy autokarowe
ul. Wenecka 38, 42-400 Zawiercie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Car-Bis Jura Wynajem Przewóz Osób
ul. Wenecka 38, 42-400 Zawiercie śląskie
NIP
6492066544
Telefon
Car-Bis Jura Wynajem Przewóz Osób

Informacje

Opis działalności firmy Car-Bis Jura Wynajem Przewóz Osób w Zawiercie
Car-Bis Jura to firma, w której zajmujemy się wykonywaniem usług transportowych osób oraz wynajmem busów i autokarów. Działamy w branży od 2004 roku, a nasza siedziba znajduje się w Zawierciu, w województwie śląskim. Właścicielem działalności jest Sebastian Mroziński.
Produkty i usługi
Jako firma przewozowa posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Osób o numerze 01035/F1/04, wydany przez Instytut Transportu Samochodowego oraz Licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury o numerze 0005038.

Oferujemy licencjonowany przewóz osób na terenie całego kraju. Chętnie obsługujemy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane i firmy. Dysponujemy takimi pojazdami jak Mercedes Benz E, Renault Master, Iveco Daily, Renault FR 1, MAN. Są to pojazdy, którymi możemy przewozić od 4 do aż 57 osób jednocześnie. Wszystkie samochody są to nowoczesne, bezpieczne i sprawne pojazdy, które prowadzą doświadczeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, aby przejazd był komfortowy, niezależnie od długości trasy.

Obsługujemy między innymi:

- transport gości weselnych,
- transport pracowniczy,
- wycieczki zorganizowane z biur podróży,
- wycieczki szkolne,
- transport indywidualny,
- transport na lotnisko i odbiór z terminala.

Jako firma oferujemy udzielamy gwarancji na nasze usługi, ponieważ zadowolenie klienta jest zawsze dla nas najważniejsze. Pasażerowie zawsze mogą liczyć na pomoc kierowcy, ale również przystępne ceny i punktualność.

Regularnie kursujemy też na linii Zawiercie-Łazy i Łazy-Zawiercie. Aktualny rozkład jazdy znajduje się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy transportowej Car-Bis Jura.
Zasięg działania
Firma Car-Bis Jura Wynajem Przewóz Osób z lokalizacji: Zawiercie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń