Ekotranspo sp. z o.o.

Zajmujemy się transportem śmieci i odpadów niebezpiecznych

Utylizacja odpadów
ul. Łódzka 308, 25-655 Kielce świętokrzyskie
(8 opinii) napisz opinię
Ekotranspo sp. z o.o.
ul. Łódzka 308, 25-655 Kielce świętokrzyskie
NIP
9591970455
Telefon
Ekotranspo sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Ekotranspo sp. z o.o. w Kielce
Ekotranspo specjalizuje się w odbiorze oraz wywożeniu śmieci i odpadów, w tym także odpadów niebezpiecznych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, a jej zasięg obejmuje całe województwo świętokrzyskie.
Produkty i usługi
Oferujemy pełen zakres usług transportowych w zakresie odbioru i utylizacji odpadów. Naszym priorytetem jest dbanie o środowisko w naszym województwie, dlatego na każdym kroku zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania odpadami.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, w której znajdują się między innymi samochody ciężarowe i wywrotki, która szybko i profesjonalnie zajmie się wywozem odpadów, także tych niebezpiecznych. Nasz zespół to doświadczeni, przeszkoleni i zaangażowani pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać zadowolenie klienta oraz maksymalnie przyczynić się do ochrony środowiska.

Do naszych zadań należy m.in.
- transport śmieci,
- transport gruzu,
- wywóz nieczystości stałych,
- zbieranie odpadów,
- wypożyczanie i dostarczanie kontenerów,
- opróżnianie kontenerów.

Ponadto oferujemy także wynajem kontenerów. Posiadamy kontenery na śmieci, kontenery na odpady, a także kontenery do wywozu gruzu. Podstawiamy je do klienta, a gdy są pełne odbieramy i transportujemy w celu utylizacji odpadów. Zaletą kontenerów jest fakt, ze są wielorazowe i bez problemu mieszczą także ogromne ilości materiału.

Chętnie nawiązujemy współprace z firmami, przedsiębiorstwami i fabrykami. Korzyści płynących z naszych usług jest wiele - zawsze dopasowujemy się do klienta, odbieramy odpady na czas, a także dbamy o ich jak najlepszą utylizację w sposób bezpieczny dla środowiska.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia strony internetowej firmy Ekotranspo.
Zasięg działania
Firma Ekotranspo sp. z o.o. z lokalizacji: Kielce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
świętokrzyskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
H
Herbert
Jesteśmy firmą budowlaną, która od dłuższego czasu współpracuje z firmą Ekotranspo. Kontenery w dobrym stanie, dostarczane i odbierane zgodnie z umową. Jesteśmy zadowoleni.
M
Marzena
Rzetelna firma, która zawsze wykonuje swoje prace terminowo i dokładnie. Polecam.
I
Izabela
Wypożyczyłem u nich kontener na odpady, teraz jest zawsze czysto na moim podwórku.
J
Julia
W zakresie wykonywanych usług spisują się na medal, warto im powierzać odpady.
T
Tomasz
Polecam z czystym sumieniem, zlecam im usuwanie odpadów niebezpiecznych i zawsze się wywiązują z zadań.
A
Alek
Super obsługa w zakresie wywozu gruzu, raz-dwa wywieźli to, co zalegało na moim podwórku.
L
Leszek
Profesjonaliści w każdym calu, solidnie przykładają się do roboty i do tego mają na względzie dobro mieszkańca. Zostawiają po sobie porządek.
E
Ewusia
Nasza gmina regularnie korzysta z ich usług, mieszkańcy doceniają ich za działanie w zgodzie ze środowiskiem. Dzięki nim zawsze jest czysto.