Linea Bottonex PHU

Producent dodatków i akcesoriów krawieckich

Pasmanteria i dodatki krawieckie
ul. Łódzka 342, 25-655 Kielce świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Linea Bottonex PHU

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Linea Bottonex ma swoją siedzibę w Kielcach, w województwie świętokrzyskim, prowadzi je Beata Korbińska. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji akcesoriów metalowych i tworzywowych, naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm. Oferujemy szeroki wybór dodatków krawieckich.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:
- galanteria metalowa,
- galanteria plastikowa,
- produkty z logo,
- lamówki,
- wypustki,
- klamry odzieżowe i kaletnicze
- guziki i zapięcia
- koronki,
- gipiury.

Sprzedajemy też taśmy bawełniane i poliestrowe, naszywki, naprasowanki, łaty i elementy odblaskowe. Oferujemy Państwu piękne ozdoby i aplikacje, prasowanki i aplikacje do przyszycia w postaci łat i naszywek. W sprzedaży posiadamy eleganckie paski i szale, świece led oraz półfabrykaty do biżuterii. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Państwa także komplety etykiet i wszywek.

Nasze produkty na życzenie Klienta lakierujemy proszkowo, pokrywamy powłokami galwanicznymi lub wypełniamy kolorowymi lakierami, brokatem lub masą perłową. Możemy zabarwić je na dowolny kolor bądź ozdobić kamieniami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Ewelina
Zamawialiśmy od nich guziki, koronki, taśmy, zapięcia i wiele innych dodatków krawieckich, z wszystkiego jesteśmy bardzo zadowoleni, doskonała jakość.
O
Ola
Mają w ofercie specjalistyczne akcesoria do szycia maseczek, zamawiałam stąd i bardzo sobie chwalę, super jakość i cena.