Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii "Maag" Andrzej Wojciechowski


ul. Ściegiennego 207
25-116 Kielce, woj. świętokrzyskie
Informacje
Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii "Maag" Andrzej Wojciechowski prowadzi działalność w branży Jeździectwo.
Siedziba firmy znajduje się w Kielce ( województwo świętokrzyskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii "Maag" Andrzej Wojciechowski – kieruj się pod adres: ul. Ściegiennego 207, Kielce
Z Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii "Maag" Andrzej Wojciechowski możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: maag@maagkielce.pl
lub telefonicznie, pod numerem 601 471 323
Podobne firmy w okolicy
20, Świętomarz
Stajnia Pełna Zwierząt oferuje hipoterapię i animal-terapię jako jedną z form rehabilitacjiwieloprofilowej, czyli oddziałującej jednocześnie ruchowo, sensorycznie, psychicznie i społecznie, a swoją specyfikację zawdzięcza zwierzętom biorącym udział w terapii m.in konie, koty, psy, króliki, kozy, owce, ptactwo domowe. Przebywanie wśród zwierząt dostarcza bogate doznania emocjonalne.
Akacjowa 8, Badów Górny
Klub Jeździecki Bonanza zaprasza na lekcje jazdy konnej, obozy jeździeckie, przejażdżki bryczką.W ofercie mamy również zajęcia HIPOTERAPII - terapia z końmi. Zapraszamy na jednodniowe wycieczki dla szkół i przedszkoli organizowane w otoczeniu pięknej przyrody, koni i w stylu Country - u nas każdy poczuje się jak kowboj. Organizujemy imprezy okolicznościowe, urodziny, wieczory panieńskie.
185, Wysoka
Nasza firma istnieje na rynku od 1979 roku.
"Agro Farma" Klub Jeździecki Agnieszka Niewitecka Logo
6 Września 54, Łoś
Stajnia nasza znajduje się na terenie Chojnowskiego parku Krajobrazowego co zapewnia nam niepowtarzalne warunki do uprawiania sportu jeździeckiego . Oprócz padoków , czworoboku , terenu wydzielonego na treningi skokowe, dużo jeździmy w tereny.Działamy od kilkunastu lat i wychowaliśmy już dużą grupę amatorów jeździectwa. Nasza stajnia jest niedużą stajnią niekomercyjną w której zajmujemy się z dużą pasją zarówno początkującymi jak jeźdźcami chcącymi pogłębiać swoje umiejętności. Duży nacisk kładziemy na rodzinną atmosferę.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(3 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Mariusz Jasitczak
2018-06-06
Adam Więclek
2018-06-06
kj
2014-07-18

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Ściegiennego 207
25-116 Kielce, woj. świętokrzyskie