"Agro-Tech" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Krysińska-Ubożak

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. 1 Maja 134, 25-614 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

"Agro-Tech" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Krysińska-Ubożak działa w branży Artykuły i sprzęt ogrodniczy. Siedziba firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim w miejscowości Kielce.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Agro-Tech" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Krysińska-Ubożak, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: marta_krysinska@wp.pl lub telefon: 505 147...
Firma świadczy działalność pod adresem 25-614 Kielce ul. 1 Maja 134,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Agro-Tech" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Krysińska-Ubożak: [kopiuj]
Uważamy, że "Agro-Tech" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Krysińska-Ubożak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
mariusz
Super sklep, fachowa pomoc przez miłą Panią, polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.