Pol-Clean Marcin Skowron

Usługi sprzątania dostosowane do Państwa potrzeb

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
Na Stadion 50, 25-127 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
788 920 867
Adres korespondencyjny
Na Stadion 50, 25-127 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Pol-Clean Marcin Skowron to firma z Kielc, która działa od 2016 roku. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi sprzątania powierzchni biurowych i przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Pol-Clean Marcin Skowron świadcząc swoje usługi, wykorzystuje sprawdzone środki czystości, które pomagają uporać się z każdym brudem. Sprzątamy także w placówkach służby zdrowia, więc musimy przestrzegać najwyższych standardów sanitarno-epidemiologicznych. Pomagają nam w tym preparaty posiadające atesty PZH. Nasza firma zdobyła liczne certyfikaty, które potwierdzają nasz profesjonalizm. Jesteśmy wyposażeni w specjalne urządzenia sprzątające, które pozwalają nam szybko usunąć zabrudzenia nawet w budynkach o wielu kondygnacjach. Powierzchnia nie ma dla nas znaczenia i zawsze terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam zadań. Sprzątamy takie obiekty jak:
- biura,
- placówki zdrowia,
- obiekty przemysłowe.

Chcemy zapewnić Klientom najwyższy standard obsługi poprzez utrzymanie czystości przy relatywnie niskich kosztach. Dobieranie środków i maszyn czyszczących do charakteru obiektu pozwala nam wprowadzić ekonomiczny system sprzątania.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Pol-Clean Marcin Skowron z Kielc. Wspólnie ustalimy wymiar naszej pracy oraz Państwa potrzeby w zakresie utrzymania czystości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Szymon
ok!!!!!!!!!!!!!!!