Parma Meble

Szeroki wybór mebli do każdego wnętrza

Meble
ul. Aleksandrówka 14, 25-825 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Parma Meble

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Parma Meble jest Rafał Kęcki. Siedziba działalności znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są meble. Zajmujemy się ich produkcją. Wszystkie meble z naszej oferty sami projektujemy. Mamy w tej branży wieloletnie doświadczenie i wiemy, na co najbardziej zwrócić uwagę. Najważniejszym czynnikiem według którego projektujemy mebel jest funkcjonalność. Ważny jest także wygląd. W ofercie posiadamy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble. Do ich produkcji wykorzystujemy płyty meblowe, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Istnieje możliwość nadania matowego wykończenia lub na wysoki połysk.

Nasza oferta obejmuje:

- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble biurowe,
- meble sypialniane,
- meble młodzieżowe,
- meble do pokoju dziecięcego,
- meble do przedpokoju,
- meble do gabinetu,
- meble łazienkowe.

W sprzedaży posiadamy między innymi stoły, krzesła, ławy, szafki pod sprzęt RTV oraz komody. Mamy także regały na książki lub inne przedmioty, stoliki nocne, łóżka podwójne i pojedyncze, półki oraz szafy.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Parma Meble oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Kielcach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, podkarpackie, mazowieckie, śląskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń