Jerzy Wilman Zakład wierceń studziennych

Prace wiertnicze specjalistycznym sprzętem

Studnie
ul. Chodkiewicza 96, 25-139 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
501 399 915
501399915
jwilman@op.pl
505177726
413612101
Adres korespondencyjny
ul. Chodkiewicza 96, 25-139 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Jerzy Wilman jest właścicielem Zakładu wierceń studziennych. Działalność istnieje od 1983 roku i zlokalizowana jest w Kielcach na terenie województwa świętokrzyskiego. Firma oferujemy wykonanie prac związanych z wierceniem studni głębinowych.
Produkty i usługi
Przez ponad trzydzieści lat w branży zgromadziliśmy cenne doświadczenie oraz ogrom wiedzy. Jest to dla nas najsolidniejszy fundament, na którym codziennie budujemy sukces firmy.
Wiele lat doskonalenia umiejętności przekłada się na efektywność oraz rezultaty wykonywanych prac. Największą nagrodą za nasze starania jest satysfakcja Klienta.

Wyposażyliśmy firmę w nowoczesny sprzęt oraz maszyny wiertnicze, które umożliwiają nam na szybkie i bezawaryjne wykonanie zleconych prac. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami w dziedzinie geologii inżynierskiej, złożowej, hydrogeologii.

Oferta:
- studnie głębinowe,
- studnie depresyjne,
- zestawy igłofiltrowe,
- pale wiercone,
- pompy głębinowe,
- siatki filtracyjne,
- wyposażenie studni,
- badania geotechniczne,
- piezometry.

Oferujemy także przeprowadzenie badań geologicznych oraz wykonanie specjalistycznych prac budowlanych. W zakres naszych usług wliczamy między innymi odwodnienie, palowania, a także wzmacnianie gruntu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Zakładu wierceń studziennych, który zlokalizowany jest w Kielcach na terenie województwa świętokrzyskiego. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kryspin
Chciałem mieć studnię na swojej działce. Wybrałem tę firmę i jestem bardzo zadowolony z wykonania. Wykonali to, czego oczekiwałem.