"Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Kowalczyk Handel i Naprawa Zegarków" Dariusz Kowalczyk

Zegarmistrzowie
ul. Czerwonego Krzyża 1 lok. 10, 25-353 Kielce świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma "Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Kowalczyk Handel i Naprawa Zegarków" Dariusz Kowalczyk z siedzibą w miejscowości Kielce świadczy swoje usługi w branży Zegarmistrzowie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Kowalczyk Handel i Naprawa Zegarków" Dariusz Kowalczyk, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: dariusz.k@onet.eu lub telefon: 501 080...
Siedziba firmy "Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Kowalczyk Handel i Naprawa Zegarków" Dariusz Kowalczyk znajduje się pod adresem 25-353 Kielce ul. Czerwonego Krzyża 1 lok. 10,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Uważamy, że "Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Kowalczyk Handel i Naprawa Zegarków" Dariusz Kowalczyk poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Joanna
Polecam
A
Arkadiusz
Polecam. Profesjonalna obsługa i fachowa wiedza. Kupiłem dwa zegarki, dla siebie i żony.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.