Kancelaria Adwokacka Łukasz Bałaga

Kompleksowa pomoc prawna

Adwokaci
ul. Czerwonego Krzyża 5/2, 25-007 Kielce świętokrzyskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(19 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
792992373
Może cię zainteresować
Kancelaria Adwokacka Łukasz Bałaga

Informacje

O nas
Świadczę kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym wraz z reprezentacją klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami ścigania, egzekucyjnymi i innymi organami państwa.

Każdemu Klientowi oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna, kompleksowa obsługa prawna.

Moim celem jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb Klientów i w taki sposób aby nie umknął mi żaden szczegół.
Pomoc prawną świadczę z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki i Godności Zawodu Adwokata.
Opis działalności
Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą. Świadczę usługi prawne w siedzibie firmy, jak również w miejscu wskazanym przez Klienta.

Kancelaria mieści się w Kielcach, jednakże współpracuję z klientami na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego.
Świadczę pomoc prawną w następujących sprawach:
-sprawy cywilne;
-sprawy karne i wykroczenia;
-sprawy spadkowe;
-sprawy rodzinne;
-sprawy administracyjne;
-sprawy pracownicze;
-sprawy gospodarcze;
-sprawy upadłości konsumenckich i przedsiębiorstw.


W zakresie prowadzonych przez moją Kancelarię usług znajduje się m.in. reprezentacja Klienta przed organami wymiaru sprawiedliwości, pisanie pism procesowych (zażalenia, apelacje, skargi), udzielanie bieżących porad prawnych. Współpracuje także z profesjonalnymi mediatorami, którzy pomagają w ugodowym zakończeniu sporu.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Marki i specjalizacje
Świadczę kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym wraz z reprezentacją klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed organami egzekucyjnymi i administracyjnymi państwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, jędrzejowski, Kielce, kielecki, konecki, ostrowiecki, pińczowski, skarżyski, starachowicki, włoszczowski

Opinie

(19 opinii) napisz opinię
I
Iqowobo
Pan Bałaga reprezentował mnie w mojej sprawnie rozwodowej. To był świetny wybór :)
K
Klarcia49
Porządna kancelaria. Dobro klienta jest tutaj najważniejsze.
P
Pirat966
Pan adwokat Łukasz Bałaga to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Dysponuje ogromną wiedzą prawniczą i zapewnia kompleksową pomoc. Polecam :D
C
CKA
Super Kancelaria. Polecam !
P
pawkowa
Jestem zadowolona ze współpracy z panem Bałaga. Skomplikowana sprawa spadkowa toczyła się dość długo i dzięki adwokatowi tak rzetelnemu i z ogromną wiedzą wszystko potoczyło się sprawniej.
A
Ada
To kancelaria, która naprawdę chce pomagać ludziom. Ja się do nich zgłosiłam w bardzo patowej sytuacji. Właściwie nie miałam nadziei na to, że uda się jakoś wyjść cało z niej. Ale się udało, za co jestem wdzięczna zwłaszcza pani mecenas Agnieszce.
P
Paweł
Gdyby nie ich pomoc, to pewnie siedziałbym w samolocie i szukał swojego szczęścia w innym kraju. Na szczęście zdecydowałem się walczyć o swoje i bardzo mi w tym pomogli. Udało się, mogę wrócić do normalnego życia! Śmiało polecam ich usługi, szczególnie Pana Łukasza!
F
Furman
Skutecznie przeprowadzili moją sprawę o odzyskanie mienia. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów i szczerze polecam tę kancelarie, bo myślę, że ciężko w całym województwie o lepszych specjalistów od prawa.
M
Major
Bezkompromisowo i skutecznie! Takie działania bardzo mi się podobają. Dokładnie wiedzą jak osiągać wyznaczone cele i bez owijania w bawełnę mówią, jak oni to widzą. Bardzo szanuje takich ludzi!
B
Blizarrr
Tak się powinno wygrywać sprawy w sądzie! Ogromny plus dla tej kancelarii. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam ich usługi. Naprawdę warto!
D
Darek
Pełen profesjonalizm i realne ocenienie sprawy, to pierwsze skojarzenia, jakie nasuwają mi się w związku tą kancelarią. Moją sprawę wygrali i to w pięknym stylu. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony!
A
Antolov
Takich specjalistów powinno być w naszym kraju jak najwięcej. Efekty mówią same za siebie, jednak cała otoczka jaka tworzy się podczas spotkań sprawia, że człowiek zaczyna znów wierzyć w profesjonalizm i ludzi.
S
Spiderman
Prawdziwy specjalista! Takich ludzi potrzeba nam w tym kraju! Znajomość prawa jest na prawdę imponująca!
A
ArturG.
Jak dla mnie magik w szybkości odzyskania pieniędzy z mojej faktury od przeciwnika.
M
M.
Bardzo dobra kancelaria. Pani adwokat Agnieszka Bałaga bardzo szybko i sprawnie poprowadziła moją sprawę, dzieki czemu wygrałam już po jednej rozprawie.
Ł
P
Łukasz polak
świetna kancelaria
L
M
Lidia Mazur
Kompleksowa i profesjonalna obsługa. Sprawnie i szybko.
A
D
Anna Dyk
Bardzo miła i sprawna obsługa. Pełny profesjonalizm. POLECAM !!!
M
M.K.
Jak w opisie - kompleksowo, a przy tym szybko, profesjonalnie i rzeczowo. Całość w miłej atmosferze.

Słowa kluczowe