Kawah Technika Grzewcza Kinga Ciszewska

Producent kotłów na ekogroszek i pellet

Grzejnictwo elektryczne
ul. Druckiego Lubeckiego 1, 28-817 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
512 374 149
Adres korespondencyjny
ul. Druckiego Lubeckiego 1, 28-817 Kielce świętokrzyskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kawah Technika Grzewcza znajduje się w Kielcach. Na rynku działamy od 2014 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy kotłów grzewczych. Zaletą oferowanych przez nas kotłów jest solidne wykonanie i nowoczesny design. Cechuje je również prosta obsługa. Dzięki nowoczesnej, przemyślanej konstrukcji możemy do minimum zmniejszyć zużycie paliwa przy odpowiednio rozłożonej instalacji. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają nie tylko czas, ale również pieniądze. Ponadto zatrudniamy doświadczonych instalatorów, którzy Państwu doradzą oraz zajmą się całą instalacją zakupionego u nas produktu.

W ofercie mamy kotły o szerokim zakresie mocy, co sprawia, że bez problemu można dobrać kocioł, bez względu czy potrzebny jest on do domku jednorodzinnego do dużej hali produkcyjnej. Dzięki wszechstronności firmy Kawah i otwarciu na klienta możemy wykonać nawet kocioł zgodnie z jego życzeniem i przy zachowaniu wszelkich wymogów.

Gwarantujemy szczelność kotłów do 7 lat. Zapewniamy fachowy serwis do 48 godzin od zgłoszenia problemu. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo kotły na paliwa stałe, jak np. drewno, węgiel czy biomasa, a także z podajnikiem na pellet i ekogroszek.

Nasza oferta to przede wszystkim: kotły grzewcze, sterowniki, palniki, akcesoria. Jako doświadczona, prężnie rozwijająca się firma, klientom proponujemy nowatorskie, kreatywne rozwiązania. Zapewniamy fachowe doradztwo i obsługę serwisową. Mogą Państwo liczyć również na terminowość dostaw i konkurencyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kawah.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń