Michalski Andrzej Zakład usług remontowo - budowlanych

AM Brukarstwo. Układanie kostki brukowej.

Brukarstwo
ul. Górna 20, 25-630 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 371 129
502371129
a.michalski@op.pl
Michalski Andrzej Zakład usług remontowo - budowlanych

Informacje

O nas
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Andrzej Michalski powstał w październiku 1996 roku w Kielcach. Od tego czasu nieprzerwanie poszerzaliśmy naszą wiedzę oraz doskonaliliśmy umiejętności. Dziś jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, specjalizującą się w układaniu kostki brukowej jezdni, placów, parkingów i chodników – począwszy od wyboru najodpowiedniejszej i sprzedaż, poprzez projekt, a skończywszy na wykonawstwie (użycie sprzętu budowlanego, wynajem maszyn).

Cechuje nas profesjonalizm i terminowość świadczonych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

www.michalski.net.pl
Opis działalności
Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej – począwszy od wyboru najodpowiedniejszego wariantu i sprzedaż, poprzez projekt, a skończywszy na wykonawstwie (użycie sprzętu budowlanego, wynajem maszyn
Produkty i usługi
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Andrzej Michalski to firma, która kompleksowo zajmie się Państwa potrzebami. Naszą główną specjalizacją są usługi brukarskie - wykonamy nie tylko klasyczne i proste zlecenia, ale podejmiemy się również układania niestandardowych wzorów. Od pracowników wymagamy solidności oraz kreatywności. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na szybką i precyzyjną pracę. Realizujemy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji.

Świadczymy kompleksowe usługi, stale utrzymując je na najwyższym poziomie. Razem stworzymy idealną kompozycję pasującą dla Państwa domu i ogrodu. Brukarze w naszej firmie to osoby z długim stażem, doskonale znające się na swojej pracy. Każde wykonane przez nas zlecenie to gwarancja solidności na lata. Szeroki asortyment materiału, jakim dysponujemy pozwala nam na ułożenie pięknych i niepowtarzalnych kompozycji. Profesjonalne układanie kostki brukowej zaczynamy od przygotowania indywidualnego projektu oraz wyboru właściwych materiałów.

Ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego proponujemy ciekawe wykończenia – galanteria ogrodnicza, palisady, kamień czy żwir ozdobny. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości kostkę granitową, płukaną oraz brukową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu wykonujemy pomiary geodezyjne. Zajmiemy się również zaprojektowaniem systemu odprowadzania wody i realizacją podbudowy. Jesteśmy pewni jakości oferowanych usług, dlatego zapewniamy trzyletnią gwarancję na oddaną pracę.


Wynajem maszyn budowlanych wraz z przeszkolonym operatorem to kolejna możliwość, jaką Państwu oferujemy. Realizujemy usługi koparko-ładowarką, koparką, walcem oraz zagęszczarką. Pomożemy przygotować terenu pod budowę oraz przyjmiemy zlecenia na prace melioracyjne. W ramach robót drogowych oferujemy wykonanie nawierzchni jezdni: płyt betonowych i chodnikowych oraz chodników z kostki bruku kamiennego.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń