Zakład usług remontowo-budowlanych Andrzej Michalski

Układamy kostkę brukową

Kostka brukowa
ul. Górna 20, 25-415 Kielce świętokrzyskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład usług remontowo-budowlanych Andrzej Michalski

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, którego właścicielem jest Andrzej Michalski, powstał w październiku 1996 roku w Kielcach. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie brukarstwa.
Produkty i usługi
Od samego powstania firmy, nieprzerwanie poszerzaliśmy naszą wiedzę oraz doskonaliliśmy umiejętności. Dziś jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, specjalizującą się w układaniu kostki brukowej jezdni, placów, parkingów i chodników. Zapewniamy kompleksową obsługę- począwszy od wyboru najodpowiedniejszych materiałów i ich sprzedaż, poprzez projekt, a skończywszy na wykonawstwie.

Naszą główną specjalizacją są usługi brukarskie-wykonamy nie tylko klasyczne i proste zlecenia, ale podejmiemy się również układania niestandardowych wzorów. Od pracowników wymagamy solidności oraz kreatywności. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na szybką i precyzyjną pracę. Realizujemy projekty zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji.

Oferta:
- układanie kostki na podjazdach,
- układanie chodników z kostki brukowej,
- układanie kostki brukowej na parkingach,
- brukowanie placów.

Świadczymy kompleksowe usługi, stale utrzymując je na najwyższym poziomie. Razem stworzymy idealną kompozycję pasującą dla Państwa domu i ogrodu. Brukarze w naszej firmie to osoby z długim stażem, doskonale znające się na swojej pracy. Każde wykonane przez nas zlecenie to gwarancja solidności na lata. Szeroki asortyment materiału, jakim dysponujemy, pozwala nam na ułożenie pięknych i niepowtarzalnych kompozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba działalności mieści się w Kielcach, a szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń