Regro Regeneracja Robert Puczka

Naprawa kół dwumasowych i zamachowych oraz sprzęgieł w autach różnych marek

Regeneracja części samochodowych
ul. gen. Hauke Bosaka 10, 25-217 Kielce świętokrzyskie
(2 opinie) napisz opinię
Regro Regeneracja Robert Puczka

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Regro Regeneracja znajduje się w Kielcach. Zakład, którego właścicielem jest Robert Puczka, odnawia podzespoły montowane w samochodach różnych marek. Przedsiębiorstwo ma ponad 10-letnie doświadczenie w naprawie części wchodzących w skład układu napędowego pojazdów.
Produkty i usługi
Kłopoty z układem napędowym pojazdów mogą sporo kosztować właścicieli. Zakup nowych części można jednak zastąpić regeneracją podzespołów, które jeszcze się do tego nadają. W tym specjalizuje się w Regro Regeneracja. Warsztat wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i sprzęt do odnawiania części gwarantuje wysoką jakość, przystępne ceny i szybką realizację zleceń. Prace prowadzą doświadczeni mechanicy mający do swojej dyspozycji odpowiednie materiały. Dzięki temu mogą wykonać takie prace jak:
-regeneracja kół dwumasowych,
-regeneracja kół zamachowych,
-regeneracja sprzęgieł.

Prace prowadzone są na elementach pochodzących z samochodów osobowych, terenowych, zabytkowych i dostawczych różnych marek. Polegają na demontażu, starannym umyciu ze smarów i innych zabrudzeń i wymianie części, których nie da się naprawić. Podzespoły są też piaskowane, szlifowane i nitowane. Na koniec następuje złożenie w całość i dochodzi do testowania. Jedną z usług w tym zakresie jest dynamiczne wyważanie, które pozwala na wykrycie i usunięcie wibracji.

Kontakt w celu umówienia wizyty w warsztacie można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o działalności prowadzonej przez Regro Regeneracja znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
thefender
Uważam, że jeśli się da, to warto poddać koła dwumasowe regeneracji. Taką usługą służy Regro Regeneracja. Polecam ten zakład, bo są dokładni, uczciwi i tani. Dzięki nim można sporo oszczędzić.
M
Mesusi167
Chciałbym podziękować firmie Regro Regeneracja za pomoc. Dzięki nim sporo oszczędziłem, bo zakup nowych kół dwumasowych kosztuje niemałe pieniądze. A tak poddali je regeneracji i moje auto jeszcze długo pojeździ.

Słowa kluczowe