P.U.H. Hol-Park Sylwester Kołomański

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. gen. Sikorskiego 9, 25-437 Kielce świętokrzyskie
(1 opinia) napisz opinię
P.U.H. Hol-Park Sylwester Kołomański

Informacje

Opis działalności
Hol-Park, którego właścicielem jest Sylwester Kołomański, funkcjonuje w branży od 1999 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Podgórzu, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalnością firmy jest pomoc drogowa.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach chyba ciężko znaleźć osobę, której choć raz w życiu nie zdarzyła się awaria samochodu w czasie podróży. Tego rodzaju wypadki pojawiają się niepodziewanie i to zazwyczaj w najbardziej nieodpowiednim momencie. Taka sytuacja bez wątpienia wymaga sprowadzenia fachowca, jakim jest pomoc drogowa. Pomocną dłoń wyciąga przedsiębiorstwo Hol-Park, która oferuje usługi holownicze wszystkich typów pojazdów przez 24 godziny na dobę. W zakres działań wykonywanych przez firmę wchodzą między innymi:

- dowóz paliwa,
- awaryjne otwieranie auta,
- wymiana opon na drodze,
- naprawy na drodze,
- uruchamianie samochodu z rozładowanych akumulatorem,
- laweta dla samochodów ciężarowych,
- laweta na busa.

Uzupełnieniem oferty jest transport wózków widłowych i maszyn budowlanych. Holowanie wykonywane jest zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Firma obsługuje przede wszystkim Mondial Assistance, Pol-Assistance, Polski Serwis Flot oraz Klientów firm Warta, Hestia, Alliance i Commercial. Wieloletnie doświadczenie w branży, fachowa wiedza i umiejętności pracowników pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zlecenia wykonywane są sprawnie i rzetelnie. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
I
Szymon Iveco
ok!!!!!!!!